Geri Dön

‘İmkanları seferber etmeye hazırız’

Eryaman’daki TOHM’da sporcularla bayramlaşan Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, “Bayramda mola vermeden büyük fedakarlıklarla terinizi akıtıyorsunuz. Bütün imkanlarımızla arkanızdayız. Yeter ki siz vazgeçmeyin” dedi.

‘İmkanları seferber etmeye hazırız’

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara Eryaman’da kampta bulunan olimpik ve paralimpik sporcular ile Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi sporcularına bayram ziyaretinde bulundu.

Çalışmalarında gösterdikleri azim ve heyecan için sporculara teşekkür eden Bakan Kasapoğlu, “Sizleri dinamik, heyecanlı ve inançlı gördüğüm için tebrik ediyorum. İnşallah diğer sporcularımız gibi, sizlerin de bizi mutlu edeceğinize inanıyorum. Sevdiklerinizi, ailelerinizi, hocalarınızı mutlu etmek için çalışıyorsunuz. Olimpiyatlar başta olmak üzere her bir organizasyonun sizler için ayrı bir heyecan ve başarı hikayesi olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, milli forma için mücadele eden sporcuların her birinin vatan ve bayrak sevdalısı olduğuna işaret ederek, şöyle devam etti: “Siz değerli kardeşlerimizle her zaman gurur duyuyoruz. Bayramda bile mola vermeden büyük fedakarlıklarla terinizi akıtıyorsunuz. Türk spor tarihine isimlerinizi altın harflerle yazdıracağınıza, ülkemizi gururlandıracağınıza tüm kalbimle inanıyorum. Bizler, elimizden gelen bütün imkanları sizin için seferber etmeye hazırız. Yurdumuzun dört bir yanında inşa ettiğimiz tesislerimizle, hem maddi hem manevi bütün imkanlarımızla arkanızdayız. Yeter ki siz vazgeçmeyin.”

‘İmkanları seferber etmeye hazırız’

Metin Öztürk: 3 yıllığına geliyoruz ama biz 1 yıl sonra kulübü seçime götüreceğiz
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet