Beşiktaş İşte Beşiktaş'ın teknik direktör adayları! Fenerbahçe'nin eski hocası listede

İşte Beşiktaş'ın teknik direktör adayları! Fenerbahçe'nin eski hocası listede

16.04.2024 - 09:40 | Son Güncellenme:

Fernando Santos'la yolları ayırmasının ardından teknik direktör arayışlarına devam eden Beşiktaş için sürpriz bir iddia gündeme geldi. Siyah-beyazlıların Fenerbahçe'nin eski teknik direktörünü adaylar arasına aldığı ileri sürüldü.

İşte Beşiktaşın teknik direktör adayları Fenerbahçenin eski hocası listede

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ta liste kabarıyor... Portekizli teknik direktör Fernando Santos'la yolların ayrılmasının ardından yeni hoca konusunda ince eleyip sık dokuyan Beşiktaş'ta iki Türk ve 4 yabancı hoca listede bulunuyor. 

Haberin Devamı

F.BAHÇE'NİN ESKİ HOCASI DA LİSTEDE

Daha önce listenin ilk sırasında şu anda Antalyaspor’u çalıştıran Sergen Yalçın yer alıyordu. Yerli olarak da sürpriz bir isim ortaya çıktı. Daha önce Fenerbahçe’yi çalıştıran, şu anda ise İngiltere Championship ekiplerinden Cardiff’in başında olan Erol Bulut’un adaylar arasında olduğu öne sürüldü. Yabancı hoca konusunda ise liste uzun.

İşte Beşiktaşın teknik direktör adayları Fenerbahçenin eski hocası listede

İKİ FARKLI GÖRÜŞ VAR

Şu anda Hansi Flick, Niko Kovac, Frank Lampard ve Gennaro Gattuso, Kara Kartal’ın gündeminde bulunuyor. Ancak teknik direktör seçimi konusunda Siyah-Beyazlı ekipte iki farklı görüş bulunuyor. Beşiktaş Yönetimi’nde bulunanlar, Sergen Yalçın’ın takımın başına gelmesini çok istiyor.

BAŞKANIN GÖNLÜ YABANCIDAN YANA

Haberin Devamı

Başkan Hasan Arat ise tam tersini düşünüyor. Arat, yabancı teknik adam konusunda ısrarcı. Başkanın listesinde Edin Terzic bulunuyor. Ayrıca arat Beşiktaş’ın eski yıldızı Mario Gomez’in de teknik heyette olması için çalışma yapmaya hazırlanıyor.