Geri Dön

İşte Mustafa Denizli'nin yeni takımı!

Ünlü Teknik direktör Mustafa Denizli, Azerbaycan Premier Ligi takımlarından Hazar Lenkeran'la anlaştı. Lenkeran'a giden ve tesisleri gezen Denizli akşam saatlerinde İstanbul'a döndü. Denizli'nin teklifi kabul ettiği ve 1.5 yıllık anlaşma sağladığı belirtiliyor.

İşte Mustafa Denizli'nin yeni takımı!

Lenkeran takımı, John Benjamin Toshak'tan boşalan teknik direktörlük makamına Denizli'yi getirdi.

Mansimov'un özel uçağı ile bugün direkt Lenkeran'a uçan ve 3-4 saatlik süre içinde tesisler ile stadı gezen Denizli'nin teklifi kabul ettiği ve 1.5 yıllık anlaşma sağladığı belirtiliyor.

John Benjamin Toschak'tan boşalan teknik direktörlük görevi için davet edilen Denizli, akşam saatlerinde yeniden İstanbul'a döndü. Mustafa Denizli'nin ekibinde yardımcı antrenör olarak Oğuz Çetin'in görev alacağı öğrenildi.

Mart 2013 tarihinden itibaren Hazar Lenkeran takımını çalıştıran Toshack, son maçta Bakü takımına karşı alınan 3-0'lık mağlubiyetin ardından istifa etmiş, takımda yeni teknik direktör arayışları başlamıştı.

Kulüp başkanı Mais Mansimov, konuya ilişkin daha önce yaptığı açıklamada, Mustafa Denizli ile anlaştıklarını söylemişti. Türkiye'de de önemli yatırımları bulunan Palmali Şirketler Grubu'nun sahibi, Azerbaycanlı işadamı Mübariz Mansimov'un sahibi olduğu Hazar Lenkeran takımı, 14 puanla 8. sırada bulunuyor.

Mustafa Denizli: "İstanbul deplasmanlarından mağlubiyetsiz dönmek önemli"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber