Geri Dön

Jack Wilshere isyan etti: Sakatlanacağımı düşünmeyen bir kulüp arıyorum

29 yaşındaki İngilliz oyuncu Jack Wilshere, herkesin kendisine önyargıyla baktığını ve hiç bir kulübün kendisini kadrosuna katmak istemediğini söyledi.

Bonservisi elinde olan 29 yaşındaki İngiliz futbolcu Jack Wilshere, hiçbir kulübün kendisini istemediğini söyledi.

Son olaran geçen sezon Bournemoth forması giyen Wilshere Temmuz ayında sözleşmesini tamamlamış ve boşa düşmüştü. Arsenal altyapılı oyuncu hiç bir kulübün kendisini almak istemediğini belirterek, "Sokakta insanlar bana neden bir kulüpte oynamadığımı soruyor, onlara beni kimsenin istemediğini söylüyorum. 9 yaşındaki oğluma kimsenin beni istemediğini anlatamıyorum. Sürekli sakatlanacağımı düşünmeyen bir kulüp arıyorum" diye konuştu.

ARSENAL'DEN AYRILDIĞI İÇİN PİŞMAN

Oğlunun kendisine, "MLS hakkında ne düşünüyorsun, La Liga'da neden oynamıyorsun" diye sorular sorduğunu belirten Wilshere, "Artık her şehin farkındalar ve onlara açıklama yapmak da çok zor oluyor." açıklamasını yaptı.

Arsenal'den ayrıldığı için pişman olduğunu belirten Wilshere, "Arsenal'den ayrılmamalıydım. Arsene Wenger'in bana bir futbolcu olarak nasıl değer verdiğini biliyordum. Belki de ayrılık kararı almamalıydım" sözlerini kullandı.

Jack Wilshere isyan etti: Sakatlanacağımı düşünmeyen bir kulüp arıyorum

Abdülkadir Ömür: Nefes alamadım
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber