Geri Dön

"Keşke işine odaklansaydı"

Attila Gökçe, Aykut Kocaman ile yaptığı telefon görüşmesini anlattı, hocanın özgüven yerine kibir sözcüğünü kullanacağını ancak saygısı nedeniyle söylemediğini açıkladı. Gökçe ayrıca Kocaman’ın Güneş ile ilgili yorumlarını da anlattı.

"Keşke işine odaklansaydı"

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından Aykut Kocaman’ın maç değerlendirmesinde ilginç bir detay vardı.

Kocaman, “Beşiktaş, son iki yılın şampiyonu. Bir hava yakalamamız gerekiyordu, bunu başardık. Beşiktaş’ın özgüveni hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde aldığı sonuçlarla çok yüksekti. Aslında özgüven ve de bir başka kelime daha var ama onu söylemeyeyim” demiş ve herkesi merakta bırakmıştı.

İşte bu söylemek istemediği kelimeyi Atilla Gökçe verdi. Lig Radyo’da yayınlanan “Spor Hayattır” programında Kocaman ile arasında geçen telefon konuşmasını anlatan Gökçe, şunları söyledi:

“Aykut Kocaman’ı kutlamak için aradım. Kocaman doğrudan konuya girdi. Özgüven yerine kibir sözcüğünü kullanacakmış ama Beşiktaş’a saygı gösterdiği için kullanmamış. Şenol Hocaya saygı duyduğunu, hocayı fevri ve gergin gördüğünü söyledi. Şenol Hoca için, ‘Keşke işine konsantre olsaydı’ da dedi.”
Fatih Terim: Ofansif futbol modelini sahaya yansıttıkYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet