Geri Dön

Kim Min Jae: "5 yıllık kariyerimde ilki yaşadım"

Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Kim Min Jae, Trabzonspor maçındaki kırmızı kart ile ilgili sarı lacivertli kulüpte açıklamalarda bulundu

Kim Min Jae: "5 yıllık kariyerimde ilki yaşadım"

Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Kim Min Jae, Trabzonspor maçındaki kırmızı kart ile ilgili açıklamalarda bulundu

Trabzonspor maçından gösterilen kırmızı kart ile ilgili olarak Güney Koreli yıldız şu ifadeleri kullandı: Erken kart görmem benim için sürpriz oldu. Sonrasında zaten oyunda kaldığım süre boyunca bu noktada takılı kaldım. Üzerine ikinci sarı kart. Zaten futbolu bilen insanlar da oyun dışı bırakılmam için zorlama bir karar verildi diye düşünüyorlar. Ben kariyerim boyunca bu oyunu her zaman kurallar çerçevesinde oynamaya çalıştım.

"En son kırmızı kartı 4 yıl önce gördüm"
En son kırmızı kartımı 2017 sezonunda gördüm. Bu da en üst seviyede futbol oynadığım 5 yıllık kariyerimde benim için bir ilk oldu, sanırım Türkiye’de böyle deneyimlerimiz olmak zorunda. Çok üzüldüm ancak elimden gelen hiçbir şey olmadığı için bir şey yapamadım. Yani takım olarak bu yaklaşıma karşı ne yapabilirdik, onu da bilmiyorum. Böyle bir şeyin takımımı Alanyaspor maçında yalnız bırakmama sebep olması benim için daha da üzücü.
Fenerbahçe olarak karşılaştığımız tüm zorluklarla taraftarlarımızın da desteği ile mücadele edeceğiz. Bu da bizim en önemli görevimiz. Çünkü sezon sonunda onları mutlu etmek bizim için her şeyden önemli ve bunun öneminin farkındayız!

"Beni çok duygulandırdı"
Deplasman dönüşümüzde taraftarlarımızın yanımızda olması bizleri çok duygulandırdı. Onların sevgisine layık olacağız ve sezon sonu şampiyon olarak onları mutlu edeceğiz.

Kim Min Jae: 5 yıllık kariyerimde ilki yaşadım

Fenerbahçe'de yeni otobüsler teslim edildi
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber