Geri Dön

Lexus-Kemer’de ilk ayak tamam

Lexus-Kemer Country Club Bahar Ligi 1. Ayak Engel Atlama Yarışmaları’nın ilk ayağında, 130 CM BIG Tur Lexus Kupası’nda Hasan Şentürk birinci oldu.

Lexus-Kemer’de ilk ayak tamam

Lexus ana sponsorluğunda gerçekleşen Lexus-Kemer Country Club Bahar Ligi 1. Ayak Engel Atlama Yarışmaları, 265 at ve binicinin yoğun katılımıyla birlikte bu spora ilgi duyan seçkin misafirleri ağırladı. Türkiye’nin farklı bölgelerinden Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı en iyi at ve binicilerin bir araya geldiği organizasyonda iki gün boyunca her gün 5 yarışmanın koşuldu ve ilk ayağın final günü koşulan en önemli müsabalalardan 130 CM BIG Tur Lexus Kupası’nda Hasan Şentürk, Lancelot I İsimli atı ile birinci oldu.

Medya sponsorluğunu Demirören Medya ve Radyo D, sağlık sponsorluğunu Hastane Derindere’nin üstlendiği organizasyonda 2.’liği alan İbrahim Ethem Akçaseven, Gıcole isimli atı ile, 3. Hasan Şentürk, Cantaire O isimli atı ile, 4. Ela Jansel Genel, Firewall isimli atı ile, 5. Oktay Sezek, Ethic Z isimli atı ile dereceye giren diğer isimlerdi. Kopenhang’dan özel olarak gelen course designer Ulla Maria Alfredsson’un parkuru düzenlendiği, binicilerin keyifle yarıştığı yarışma manejinin içerisinde ayrıca Lexus LC Convertible ve Yeni NX modeli de yerini aldı. Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde Bahar Ligi Engel Atlama Yarışmaları’nın ikinci ayağı 28-29 Mayıs’ta koşulacak.

Lexus-Kemer’de ilk ayak tamam

Real Madrid: Destansı bir mücadeleyle finale!

Anadolu Efes'in EuroLeague şampiyonluğu ölümsüzleştirildi
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber