Geri Dön

Lider döneceğiz

Lider döneceğiz


Milli Takım'ın patronu Denizli, K.İrlanda ve Moldova maçları öncesi iddialı konuştu


       Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli, K.İrlanda ve Moldova maçlarından başarıyla çıkacaklarını belirtti, "Lider gidiyoruz, lider döneceğiz" dedi.
       Polat Otel'de dün bir basın toplantısı düzenleyen Denizli, deprem nedeniyle üzüntülü günler yaşadıklarını belirterek, "Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Duyarlı bir kadroya sahibiz. Bizden ne beklendiğini biliyoruz. K.İrlanda ve Moldova maçlarından başarılı çıkıp, biraz olsun insanlarımızın acılarını dindirmek istiyoruz" diye konuştu. K.İrlanda'nın geçmişte Türkiye için korkulu bir ekip olduğunu hatırlatan Denizli şöyle devam etti:
       "Bu korku, bu takım için geçerli değil. Rakibimizi Fransa karşısında izledim. Değişen bir şey yok. Bildiğimiz K.İrlanda. Lider olmamız rakipler için itici bir güç. Bu dezavantajı avantaja çevireceğiz. Bu ekip hep ilkleri yaşamış, yaşatmış bir ekiptir. Sıcak örnek Finlandiya maçıdır. 2 - 0'dan maçı galibiyete taşımış bir takıma sahibiz. Finlandiya ile İstanbul'da oynadığımız maçta bir hakem faciası yaşadık. Eğer kalan maçlarımızda böyle bir tablo yaşamadığımız taktirde Avrupa Şampiyonası'na gideriz"
       Deprem nedeniyle K.İrlanda ve Moldova maçları öncesinde başlatılan kampta değişik çalışma yöntemi uygulayacağını da kaydeden Denizli, "Bu takımda yakınlarını kaybeden oyuncularımız var. Maçların ertelenmesi de dezavantaj oldu. Bu zorlukları aşarak K.İrlanda karşısına çıkacağız" ifadesini kullandı.


Aksal Yavuz: Oynanan futbol Trabzonspor'a yakışmadı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber