Geri Dön

Lucescu yeni sezonda Trabzonspor'da!

Romanya'da Lucescu ile görüşen Başkan Usta, "50. yılda şampiyonluğa" ve Akyazı Stadı projelerini anlattı. Beklentilerin karşılanması için bütçenin yüksek olmasını söyleyen Rumen teknik adam ile prensip anlaşmasına varıldı.

Lucescu yeni sezonda Trabzonspor'da!

Trabzonspor'da hoca arayışında önemli gelişmeler yaşanıyor Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Romanya'da görüştüğü Mircea Lucescu ile prensipte anlaşmaya vardı.

Son detayların görüşülmesi ise sezon sonuna yakın bir süreçte gerçekleşecek. Romanya'ya giden Başkan Muharrem Usta, kulüple ilgili olarak hazırladıkları projeleri tek tek Lucescu'ya anlattı. Ekonomik olarak da kulübü rahatlatacak adımlardan Mircea Lucescu'ya bahseden Başkan Muharrem Usta, takımda çok kaliteli futbolcular bulunduğunu ve özellikle altyapıdan bir çok ismin gelecek vaat ettiğine vurgu yaptı. Kendisine anlıtalan projeleri çok beğenen özellikle "50. yılda şampiyonluğa" ve Akyazı Stadı projesine hayran kalan Mircea Lucescu, kulübün belirlenen hedeflere ulaşması için bütçenin yüksek olması gerektiğine vurgu yaptı.

LUCESCU SON BİR KEZ KULÜBÜYLE GÖRÜŞECEK!

Prensipte varılan anlaşmanın ardından ise son detayları ise sezon sonuna yakın bir zamanda görüşülecek. Bu süre zarfında Lucescu da kulübü Shakhtar Donetsk ile görüşecek. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Rumen teknik adamın "Kulübümle masaya oturmadan kesin olarak anlaşmam doğru olmaz" dediği de öğrenildi! Bu arada Başkan Muharrem Usta'nın Lucescu ile yaptağı görüşmeleri devre arazsında yönetimle değerlendireceği de gelen haberler arasında.

LUCESCU BAŞARI DEMEK!

Türkiye'de Galatasaray ve Beşiktaş ile lig şampiyonluğu yaşayan Mircea Lucescu, sonrasında görev yaptığı Shakhtar takımında da başarıdan başarıya koştu.

GİTMEK İSTEYEN SÖYLESİN!

Trabzonspor yönetim kurulu devre arasında takımdan ayrılmak isteyen her futbolcuya kolaylık sağlama kararı aldı. Başkan ve yönetimin sadece takımı sahiplenen ve inananların takımda kalmasını istiyor.

(Takvim)

?rel=0
1 DAKİKADA SERGEN YALÇIN KRİZİ | BEŞİKTAŞ'TA NELER OLUYOR?
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet