Geri Dön

Mahmut Uslu'dan olay sözler!

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Fenerbahçe TV'ye BBL final serisi 4. maçında yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Mahmut Uslu'dan olay sözler!

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Fenerbahçe TV'ye BBL final serisi 4. maçında yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu. TBF Başkanı Turgay Demirel'in Galatasaraylılığı'nı hatırladığını söyleyen Uslu, hakemlerin döve döve şampiyonluğun alındığı eski dönemlere dönüldüğünü söyledi.

İşte Fenerbahçeli yöneticinin o açıklamaları:

"TBF Başkanının bir açıklaması var 7 maçta biter diye. Ona benzer olarak hakem atamalarını tek tek insanları tanıyorsunuz. Bizim ikinci maçtan itibaren kasti faullerimiz verilmediği gibi bu maçta da 2-3 yane daha verilmiyor. Bu tamamen bi tezgah, saygısızlık ve ayıp, biz bunu çözeceğiz ve şampiyon da olacağız. Sporu spor yapmamız lazım bu ne iştir. Bu TBF Başkanı FIBA'ya gidince Galatasaraylılığı'nı hatırladı herhalde."

"Ben kendi saha avantajımı yaşayamadan eski günlerdeki basketbola döndük. Hakemlerin dövülerek şampiyonluğun alındığı senelere döndük. Yayıncı kuruluşun yorumcuları da şunu dediler sonunda. Bir teknik adam atıldığı gibi pat diye yazı verilir mi? Bir basketbolsever olarak inanamıyorum. Fenerbahçe basketbol şubesi yalnız değildir, arkasında dev bir camia vardır."

Fatih Terim: "Bana çok şey ifade eden rotasyon oldu"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber