Geri Dön

Mancini: "Hatırlamıyorum"

Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini, Real Madrid maçı öncesi basın toplantısında konuştu. İtalyan çalıştırıcı, "Juventus'u gruptan çıkma şansı yüzde 80" şeklindeki demeciyle ilgili sorulan soruya "Ne söylediğimi hatırlamıyorum" cevabını verdi.

Mancini: "Hatırlamıyorum"

Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini, Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacakları kritik Real Madrid maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Mancini'nin açıklamalarından satırbaşları:

-Real Madrid, geçen yıl çok güçlüydü, bu sene de güçlü. Belki daha da iyi olabilirler. Bale gibi bir oyuncuları var, hoca değiştirdiler. Burada Real Madrid'e rakip olmak her zaman zor.

-Yarın tüm oyuncularımız hazır durumda olacak. Bazıları yüzde 100 değiller ama hemen hemen hepsi hazır durumda. Bernabeu'da oynamak her zaman ele geçmeyecek bir

fırsat. Bunu değerlendirmemiz gerekiyor.

Soru: 2001'de Fiorentina ile gençken karşılaştınız. Ancelotti'nin gelişimini nasıl değerlendiriyorsunuz?
-İyi bir kişilik, sakin bir kişilik. Futbolcular için de rahatlatıcı bir özellik

SNEİJDER OYNAYACAK MI?

- Sneijder takımla birlikte çalıştı ama yüzde 100 hazır değil. Yarın bunu karara bağlayacağım ama riske de girmememiz gerek.

-Yenilsek de puan da alsak değişecek bir şey yok. Son maç daha önemli olacak. Mümkünse kazanmaya çalışacağız. Zor olacak ama deneyeceğiz.

Soru: Taraftarın Florya'ya ziyaretini nasıl değerlendiriyorsunuz. Ve Muslera'yı Juventus maçını düşünerek mi getirmediniz?
-Ben soyunma odasındaydım. Böyle bir şeyi görmedim ama taraftarımız her zaman takımlarını destekliyorlar. Muslera da sakat şuan da. Real'e karşı oynamasını umut ediyoruz.

"NE SÖYLEDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM"

Soru: Verdiğiniz röportajda Juventus'u yüzde 80 şanslı gördünüz. Galatasaray'ın bu gruptan çıkma şansı nedir?
-Ne söylediğimi hatırlamıyorum. Şuan Real Madrid'e karşı oynamamız gereken bir maç var. Juventus Kopenhag'ı yenebilir yenemeyebilir bunu bilemeyiz. Son maç gruptan kimin çıkacağını belirleyecek. Hepimiz gruptan çıkmayı istiyoruz. İstanbul'daki maçtan sonra tekrar ayağa kalkmak zor gibiydi ama sonrada aldığımız sonuçla bizi şanslı konuma getirdi. Bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Düşeneceğimiz tek konu Real Madrid maçı.

Soru: Manchester City ile bu deneyimleri yaşmamıştınız? Bu gruba düşmek şanssızlık mıydı?
-Çok fazla şanslı olduğumuzu söyleyemem

İşte Maradona'nın son görüntüsü!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet