Geri Dön

Mehmet Baturalp 132. Yıl Özel Ödülü'ne layık görüldü

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları spor, sanat ve tasarım alanındaki başarılı isimleri ödüllendirdi.

Mehmet Baturalp 132. Yıl Özel Ödülü'ne layık görüldü

Mezunları, velileri, öğretmen ve öğrencileri tarafından yapılan değerlendirmede yılın en iyilerini seçen Işık Okulları'nın ödül töreni Nişantaşı Kampüsü'nde düzenlenen törenle sahipleriyle buluşturdu.

9. 'Spora Sanata Tasarıma Işık Tutanlar' tutanlar ödül töreninde spor kategorisinde Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı, Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Berke Özer, Sanata ve Tasarıma Işık Tutanlar kategorisinde ise; Şener Şen, Nil Karaibrahimgil, Salih Bademci, Ayşe Kulin, İzzet Keribar gibi alanında çok değerli isimler ödül aldı.

Törende konuşma yapan Feyziye Mektepleri Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Av. Akın Süel "Her başarının takdir edilmesi gerektiği düşüncesi ile gençlerimize örnek olması ve başarılarının teşvik edilmesi amacıyla dokuz yıldır yüzlerce değerli isim; mezunumuzdan öğrencimize, velimizden öğretmenimize binlerce Işıklı’nın oylarıyla “spor konusunda” ödüle layık görüldü" dedi.

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı ile birlikte, Şenol Güneş, Cenk Tosun gibi isillerin de ödüllendirildiği törende 132. Yıl Özel Ödülü'ne de kısa bir süre önce hayata veda eden efsane basketbol adamı Mehmet Baturalp layık görüldü.

Galatasaray, Hajduk Split maçına hazırYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber