Geri Dön

Meireles için ek rapor!

Federasyonun, “Detaylara gerek var” uyarısı üzerine hakem Halis Özkahya, ilk raporunun arkasında durarak aynı bilgileri tekrarladı.

Meireles için ek rapor!

Galatasaray-Fenerbahçe maçının hakemi Halis Özkahya, Meireles’in tükürüğü ile ilgili olarak Futbol Federasyonu’na ek bir rapor yolladı. Federasyonun “Konunun iyi soruşturulması için detaylara gerek var” şeklindeki uyarısı üzerine bu raporu hazırlayan Özkahya, Meireles’in tükürdüğünü çok net bir biçimde ifade etti. İlk raporunun arkasında duran Özkahya, “Gösterdiğim kırmızı kart sonrası beni önce eliyle itekleyen Meireles, daha sonra bana yönelik olarak eşcinsel çağrışımı uyandıran hareketler yaptı. Tüm bunların ardından bilinçli bir şekilde yüzüme tükürdü. Bu tükürüğün bir kısmı yanağıma, bir kısmı da burnumun üstüne geldi” şeklinde açıklamada bulundu.

PFDK BUGÜN KARAR VERİYOR

Bu arada Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu bugün toplanıyor... Kurulun yapacağı toplantıda Raul Meireles olayını da görüşeceği ve bir karara varacağı öğrenildi. Bu arada Portekizli yıldızın da olayla ilgili olarak savunmasını yaptığı ve bunu da yazılı olarak PFDK’ya ilettiği belirtildi. Kısacası olaylı derbide hakem Halis Özkahya ile yaşadığı olaylar sonrasında hedef adam haline gelen Raul Meireles’in akıbeti bugün netlik kazanmış olacak. Kurulun vereceği karara göre de Fenerbahçe yönetimi Tahkim Kurulu’na başvuracak.

Alanyaspor, Marafona'nın sözleşmesini uzattıYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet