Geri Dön

Merhaba Televole

Merhaba Televole

KANAL D'nin sevilen spor magazin programı Televole, 150. programını Kuruçeşme Divan'da düzenlenen görkemli bir gece ile kutladı. Geceye spor, magazin, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Kanal D Spor Müdürü İlker Yasin, her zaman en iyiyi yapmaya çalıştıklarını söyledi. Televole'nin 150. program kutlama töreninde iş adamlarından Sakıp Sabancı, Üzeyir Garih, ünlü komedyenler Nejat Uygur, oğulları Behzat ve Süheyl Uygur da hazır bulundu. Fenerbahçe'den Erol, Selahattin, Kubilay, Tayfun, Boliç, B.Saffet, Beşiktaş'tan Oktay, Mehmet, Erkan, Yankov, Yusuf ve Mustafa, İstanbulspor'dan Halilagic de davete katılırken, Galatasaray'dan hiçbir yönetici ve futbolcunun bulunmaması dikkat çekti.
Siyah - Beyazlı futbolcular salonda kurulu aletlerle oyun oynayarak adeta çocukluk günlerini hatırladılar. Fenerbahçeli olan Sakıp Sabancı ise Boliç'e, bir daha penaltı kaçırmaması için bir nazar boncuğu hediye edip, başarı diledi.
150. program pastasını ise Doğan Medya Grubu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yalçındağ, eşi Kanal D İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Arzuhan Yalçındağ, Kanal D Genel Müdürü Faruk Bayhan, Doğan Medya Grup Başkanı Yaşar Eroğlu ve Sakıp Sabancı birlikte kesti.

Alphonso Davies performansıyla dikkat çekiyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber