Süper Lig SON DAKİKA | VAR'dan sorumlu MHK Vekili Tolga Özkalfa istifa etti! İşte yerine atanan isim

SON DAKİKA | VAR'dan sorumlu MHK Vekili Tolga Özkalfa istifa etti! İşte yerine atanan isim

28.02.2024 - 10:18 | Son Güncellenme:

VAR'dan sorumlu Merkez Hakem Kurulu Vekili, Profesyonel Müsabaka İcra Kurulu Üyesi Tolga Özkalfa görevinden istifa etti.

SON DAKİKA | VARdan sorumlu MHK Vekili Tolga Özkalfa istifa etti İşte yerine atanan isim

TFF'den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "VAR'dan sorumlu MHK Başkan Vekili, Profesyonel Müsabaka İcra Kurulu Üyesi Tolga Özkalfa görevinden istifa etmiştir. Tolga Özkalfa'ya teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

Haberin Devamı

SON DAKİKA | VARdan sorumlu MHK Vekili Tolga Özkalfa istifa etti İşte yerine atanan isim

Görevinden istifa eden Tolga Özkalfa yerine VAR'dan sorumlu MHK Üyeliği görevine Dr. Cem Satman getirilmiştir. Dr. Cem Satman'a yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

VAR'dan Sorumlu MHK Üyesi Dr. Cem Satman kimdir?

1976 yılında Ankara'da doğan Cem Satman Ankara Demirspor altyapısında futbol oynamıştır. Ankara Üniversitesi'nde Beden Eğitimi ve Spor Lisans, yine Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nde Eğitim Psikolojisi alanında Yüksek Lisans ve Doktora, İngiltere'de de dil eğitimi, öğrenimi görmüştür.

14 yıldır Beden Eğitimi Öğretmenliği yapan Dr. Cem Satman, Süper Lig ve FIFA Yardımcı Hakemliği görevleri yapmıştır. Futbol hakemliği, eğitim ve eğitim psikolojisi alanlarında çevirilerini ve yazarlığını yaptığı eserleri ve bilimsel makaleleri olan Dr. Cem Satman, TFF bünyesinde de görev yapan UEFA Fitness Direktörü Werner Helsen'in fitness ekibinde de yer almaktadır. Satman evli ve bir çocuk babasıdır."

 

 

Yazarlar