Geri Dön

'Motokros Temel Sürüş Teknikleri Eğitimi' başlıyor

Türkiye Motosiklet Federasyonu’na bağlı Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün düzenlediği motosiklet eğitimi 28 Ağustos Pazar günü İstanbul Çatalca’da başlayacak.

'Motokros Temel Sürüş Teknikleri Eğitimi' başlıyor

İstanbul’da faaliyet gösteren Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün tüm motor sporlarının temeli olan ‘Motokros Temel Sürüş Teknikleri Eğitimi’ 28 Ağustos Pazar günü yapılacak. Profesyonel eğitmenler ve şampiyon sporcuların vereceği eğitimler, Çatalca Nakkaştepe’de bulunan motokros parkurunda saat 12.00’da başlayacak.

Bir ilke imza atıp, örnek bir organizasyon yapmayı hedeflediklerini belirten Yeditepe Motor Sporları Kulübü Yöneticisi Zeki Başaran, “Hiç bir ticari karşılık beklemeksizin tüm illere ve herkese açık bir eğitim programı düzenliyoruz. Amacımız motor sporlarının emniyetli, bilinçli bir şekilde daha keyifli ve profesyonelce yapılmasını sağlamak. 07-12 yaş arası küçüklerin faydalanacağı eğitimde motosiklet ve koruma ekipmanlarını çocuklarımıza bedelsiz olarak kullandıracağız. Yaş limiti olmaksızın arazi motoru olan herkesin katılabileceği bu eğitim önce temel biniş eğitimi ve ardından ileri sürüş teknikleri olarak tamamlanacak. Eğitimler sonunda başarı derecelerine göre tüm katılımcılar kulübümüz tarafından değerlendirilecek. Ayrıca hafta sonu Çatalca’ya gelen misafirlerimize çeşitli ikramlarımız ve kulüp olarak katılımcılara sürpriz hediyelerimiz olacaktır” dedi.

Eğitim kayıtlarının 26 Ağustos gününe kadar açık olduğunu belirten Başaran, eğitime kayıt yaptıran 7’den 70’e herkesin katılabileceğini söyledi. Çatalca’da yapılacak eğitimler için Zeki Başaran’dan (0532 211 3156) ya da bilgi@pip.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber