Ziraat Türkiye Kupası'nda G.Saray-Bucaspor maçının ardından Tarık Çamdal...

Fatih Terim’in gelişinden sonra değişim yedekler üzerinde de etkisini göstermiş belli ki... Yoksa düne kadar umutsuz, heyecansız ve her şeyden önemlisi Galatasaray formasını taşıdığının farkında olmayan oyuncular vardı. Ama dün tıkır tıkır işleyen çarka onların önemli bir kısmı da dahil oluverdi.

Donk’tan başlayayım. Tudor kalsa antrenman topçusu olarak hayatını sürdürecek, parasını da almaya devam edecekti. Hollandalı mesajı almış gibi gayet verimli oynadı. Fernando’nun sakatlık sürecinde Donk başvurulacak ilk formüllerden biri olacağını hissettirdi. Terim’le beraber Sinan Gümüş ise adeta yeniden doğmuş. Attığı goller bir yana vücut dili mutluluğunu anlatıyor. Selçuk İnan bile bu süreçten olumlu etkilenmiş. Kaptan hem vitesi yükseltti hem dikine oynadı. Yasin Öztekin böyle oynamaya devam ederse as takımda ya oynar ya da 11’i zorlar. Tolga çalışkan, Ahmet ve Koray ise dikkatliydi. Latovlevici sakatlık sonrası şans buldu. Ancak Rumen’le sezon bitmez.

Galatasaray transferde çok kazık yedi ama Tarık Çamdal gibi galiba zor bulunur. Dün bile kötü oynamayı başardı. Galatasaray ilk maçı 3-0 kazanarak tur biletini kaptı. Bucalı Emre Toraman’a gösterilmeyen kırmızı kart ve Yasin’in verilmeyen penaltısı hakemin hatalarıydı.