Tudor’un eski takımı Kardemir Karabük yerine orta düzey bir Avrupa takımından transfer edilmiş olsaydı şüphesiz Latovlevici’ye bu önyargılı yaklaşımlar olmayacaktı. Transferin son günü sudan ucuz bir rakama (550 bin euro) alınan Latovlevici sezon başında ve ortasında geçirdiği iki sakatlığın etkisi ile ilk yarı isteneni veremedi. Ama geldiği yer ve Tudor referansı hep aleyhine oldu. Sol bek piyasasının bu kadar sınırlı olduğu bir ortamda Latovlevici’yi silip atmak doğru değil. Buca karşısında öne çıkışları, öyle ya da böyle atılan 2 golün başlangıcında olması, tek topları kalitesini gösterdi.

Terim dokunuşunun etkileri her futbolcuya yansıyacak gibi görünüyor. Belhanda üzerine koyacak, Feghouli ile yeni transfer etkisi yaratacak havada.

Cezayirli çizgide bambaşka oynuyor. Yasin’e gol pası muazzam, attığı gol ise şıktı. O böyle oynarsa ligde fark yaratır. Oyundan çıkarken kulübedeki herkesin elini sıkması ise takımdaşlık mesajı içeriyordu. Tudor zamanında böyle bir fotoğraf görmedik. Yasin’deki değişim attığı golden ziyade kaleye vurmayıp Gomis’e attırdığı pozisyonla değerlendirilebilir. Neredeyse bütün pozisyonların içinde vardı.