Galatasaray Okan Buruk'tan Icardi tepkisi: Garip geliyor

Okan Buruk'tan Icardi tepkisi: Garip geliyor

26.02.2024 - 19:34 | Son Güncellenme:

Galatasaray'da Teknik Direktör Okan Buruk, Antalyaspor maçı öncesinde Icardi'nin aldığı ceza ile ilgili açıklama yaptı.

Okan Buruktan Icardi tepkisi: Garip geliyor

Süper Lig'de Galatasaray'ın Antalyaspor'u konuk edeceği mücadele öncesinde Teknik Direktör Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Icardi'nin aldığı 1 maçlık cezaya ilişkin olarak şu ifadeleri kullandı: "Birincisi tabii ki hangi hukuka uyduğunu bilmiyorum, tedbirsiz sevk edilmiş bir oyuncunun 7 saat önce ceza alması neyle açıklanır bilmiyorum, inşallah bizi aydınlatırlar. Maalesef alıştığımız, yaşadığımız şeyler. Kötü bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Mantıklı bir şekilde açıklayamıyoruz. Buna takılmayacağız. İsteyen, kazanmak isteyen bir 11'le sahaya çıkacağız. Sadece garip geliyor. Icardi oynayacak gibi hazırlandık ama bugün değiştirdik. Rakip takım için bile saçma. Ekibimdeki yabancılar nasıl olduğunu soruyorlar, dünyanın hiçbir yerinde görmediklerini söylüyorlar"

"Kazanmak için önemli bir fırsat. İyi bir takıma karşı oynayacağız. Topla iyi işler yapıyorlar. Hücum anlamında etkili oyuncuları var. Üst üste çok maç oynuyoruz, burada değişiklik yapıyoruz. Abdülkerim'i tekrar bir 90 dakika tutmak istemedik. Bunu konuştuk ve onu bugün başlangıçta kullanmıyoruz. Sakatlarımız yavaş yavaş gelmeye başlayacaklar. Takımın en kısa zamanda tamamlanmasını düşünüyoruz. 43. maça çıkıyoruz, 31. maçta galibiyet var, bu kazanan, güçlü bir takım olduğunu gösteriyor. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Sadece saha içinde kalmak istiyoruz"

Haberin Devamı