Geri Dön

Ömer Onan'dan büyük destek

Burdur'da göllerin kurumasına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Basketbol Turnuvası'nın 2.'si eleme turu maçlarıyla başladı. TBF CEO'su Ömer Onan da projeye destek için gittiği Burdur'da basketbol sahaların açılışını yaparken, düzenlenen panelde gençlerin karşısına çıktı

Ömer Onan'dan büyük destek

Burdur'da 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında 2.'si düzenlenecek olan Göller Arası Basketbol Turnuvası'nın eleme maçları hafta sonu oynanırken, organizasyonda Ömer Onan fırtınası esti...

Basketbol Federasyonu CEO'su ve Türk Basketbolu'nun efsane isimlerinden Ömer Onan da, Burdur'a gelerek, turnuvaya katkı verdi. Burdur Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen ve tüm dünyada giderek kuruyan göllerin sorunlarına dikkat çekmeyi hedefleyen turnuvanın final ayağı için yoğun programına rağmen Burdur'a gelerek, basketbol sahalarının açılışını Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile birlikte gerçekleştirdi. Ardından TBF Eğitim Kurulu Üyesi Coach Murat Özyer ile basketbol yazarları Ümit Avcı, Gökhan German ve Gökhan Türe ile birlikte panele katılan Onan, gençlerin sorularını yanıtladı. Onan, Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nun öncülüğünde ilk hedeflerinin gençlerle ilgili projeler olduğunu belirtirken, Türk gençlerinin de A Takım seviyesine çıktıklarında Avrupa'nın en iyileri arasında yer almasını istediklerini ve bunun üzerine yoğunlaştıklarını basketbolu tüm Türkiye’de oynanır hale getireceklerini söyledi.

Onan, ardından gençlerin isteklerini kırmayarak, alanda uzun süre imza dağıtıp, fotoğraf çektirdi ve turnuva sonrası dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını takdim etti.

Güler Lagecy’nin konuğu: Sürpriz Yumurtadan çıktık

Türk Basketbolu’nun efsane ismi Necati Güler ile oğulları Beşiktaş kaptanı Muratcan Güler ve Fenerbahçe Doğuş’un yıldız ismi Sinan Güler’in Temmuz ayınca gerçekleştireceği Güler Lagency kampına katılacak takım da belli oldu. 18 yaş altında turnuvayı şampiyon bitiren ‘Sürpriz yumurtadan çıktık’ şampiyonluğu elde ederek, A Milli Takım’ın kaptanı Sinan Güler’in kampında misafir edilme şansı yakaladı.

Ömer Onandan büyük destek

Ersin Destanoğlu: "Bence önümüzdeki maçlarda daha iyi olacağız"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber