Geri Dön

Ozan Tufan: "Bu gemiyi limana yanaştıracağız"

Süper Lig'de Yeni Malatyaspor'u 3-2 mağlup eden Fenerbahçe'de gecenin golcüsü Ozan Tufan açıklamalarda bulundu. Ozan Tufan son dakikada Emre'nin gözyaşlarıyla ilgili olarak, "Soyunma odasında da göz yaşlarını tutamadı. 3-2 oldu, arkadaşlarım bana geldiğinde, ben Emre ağabeye baktım. Emre ağabey orada ağlıyordu" ifadelerini kullandı.

Ozan Tufan: "Bu gemiyi limana yanaştıracağız"

Süper Lig'de Yeni Malatyaspor'u 3-2 mağlup eden Fenerbahçe'de gecenin golcüsü Ozan Tufan açıklamalarda bulundu.

"Bu gemiyi limana yanaştıracağız"
"Bu gemiyi limana yanaştıracağız. Yendiğimiz, geri dönüş yaptığımız için mutluyum. Performanstan dolayı ise mutsuzum. Kötü bir Fenerbahçe vardı sahada"

"Pes etmediğini gösterdik."
"İstediklerimizi sahaya yansıtamadık, son anda takımın gayretiyle maçı çevirdik. Fenerbahçe'nin ne şartlarda olsun pes etmediğini gösterdik."

Ozan Tufan: Bu gemiyi limana yanaştıracağız

Daha sonrasın kulüp televizyonuna konuk olan Ozan açıklamalarına devam etti.

"3 puana seviniyoruz ama performansımız beni tatmin etmedi"
3 puana seviniyoruz ama performansımız beni hiç tatmin etmedi. Kendi açımdan konuşuyorum ama takım arkadaşlarım için de öyledir diye düşünüyorum. Aslında çok sıkıntı yaşıyoruz. Arkadaşlarımız genelde kendi mevkilerinde oynamıyor. Takım için her şeyi yapacağız ama orjinal mevkilerinde oynayamamak sıkıntı.

"Eğer geri dönüş yapamasaydık utanç verici olurdu"

Gürkan Kubilay'ın, "Sen bugün Fenerbahçe'nin kasasına 400 bin dolar koydun goller ve galibiyetle. Bu dönemde şu anda 1.000 dolar bile önemli." sözleri üzerine Ozan Tufan, "Çok özür dileyerek söylüyorum. Bugün Fenerbahçe'nin kasasına 400 giren bin dolardan ziyade geri dönüşü konuşulur. Eğer bunu yapamasaydık utanç verici bir gün olurdu 10 kişi rakibe karşı. Bunu Konya'da yaşadık. Utanç verici bir gündü. Bugün de aysını yaşasaydık hoş bir durum olmazdı.

"Maç bireysele dönmüştü"

İlk yarının son 10 dakikası düşüş yaşadık. İkinci yarıda birilerinin çıkıp artık bir şeyler yapması gerekiyordu. Maç artık bireysele döndü. Rodrigues'e topu atıyoruz. Çalım atıp golü atması lazım. Artık beklentimiz o yönde. Deniz Türüç keza. Maç oralara geldi. 10 kişi Yeni Malatyaspor kapandı ve bizi de daralttı. Mecbur kenarlara inmek zorundaydık.

"Emre ağabey orada ağlıyordu"
"2-1 olduktan sonra Emre ağabey sinirlendi doğal olarak. Sinirlerini hakim olamadı ve 3-2 olunca ağladı. Soyunma odasında da göz yaşlarını tutamadı. 3-2 oldu, arkadaşlarım bana geldiğinde, ben Emre ağabeye baktım. Emre ağabey orada ağlıyordu"

Vedat Muriç Kimdir?

Kenan Karaman'ın Milli Takım yolculuğu
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet