Geri Dön

Özcan Bizati istifasını verdi!

Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler’le bu sabah yaptığı görüşmede, yönetimin ve Denizlispor’un önünü açmak için görevi bırakmaya hazır olduğunu söyledi.

Özcan Bizati istifasını verdi!

Denizlispor’da ilk yarının bitiminin ardından Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler’le bir görüşme yaptı. 6 hocanın 3 aylık toplam alacağı olan 130 bin TL’nin peşin olarak ödenmesi halinde, herhangi bir tazminat veya geleceğe yönelik alacaklarını istemeyeceklerini söyleyen Bizati, kendisinin Denizlispor’un menfaatini düşündüğünü söyledi.

Denizlispor’un önünü açmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını belirten Bizati, “Sabah Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler ile yaptığımız görüşmede görevi bırakmaya hazır olduğumuzu ilettim. Sadece bugüne kadar alacağımız olan 130 bin TL’nin ödenmesini istedim. Ne tazminat, ne de bundan sonra alacaklarımızı istiyoruz. Ben Denizliliyim. Denizlispor’a maddi manevi zarar verecek hiçbir girişim içinde olmam. Mehmet Ekizler durumu yönetime götürecek ve bir karar verilecek” dedi.

Ramos'tan piyano resitali!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber