Geri Dön

PARANIN NE ÖNEMİ VAR!

Şampiyonluğa yürekten inanan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen Fenerbahçeli oyuncular son dönemde ödemelerde yaşanan aksaklıklarıgündeme kesinlikle getirmiyor, bu sezonunparadan daha önemli olduğunun altını çiziyorlar

PARANIN NE ÖNEMİ VAR!

SENAD?OK

Fenerbahçe’de “biz bir aileyiz” parolasıyla yola çıkılan sezonda öyle mükemmel bir hava yakalandı ki, her zaman kulüplerin en büyük derdi mali sıkıntılar bile artık sorun olmamaya başladı.
Şampiyonluğa yürekten inanan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen sarı-lacivertli oyuncular son dönemde ödemelerde yaşanan aksaklıkları gündeme kesinlikle getirmiyor, bu sezonun paradan daha önemli olduğunun altını çiziyorlar.
Ekim ayı maaşlarının bile şu ana kadar yarısını alabilen futbolcuların bugüne kadar tek bir yöneticiye “paramız ne zaman ödenecek?” diye sormadığı, bu durumun yönetimi çok etkilediği öğrenildi. Geçmiş dönemlerde böyle bir tablo karşısında ciddi problemlerle ister istemez burun buruna gelen Fenerbahçe’de bu sezon bambaşka bir ortamın oluştuğu belirtildi.
Müthiş bir kenetlenmenin yaşandığı sarı-lacivertli takımda sadece saha içine konsantre olan ve bunun dışındaki hiçbir olayla fazla ilgilenmeyen futbolcuların neşeli ve kendinden emin tavırları dikkatten kaçmıyor.

Pazartesi ödeme günü
Yönetim de ödemelerdeki gecikmeye rağmen futbolcuların bu fedakâr davranışını takdirle karşılıyor. Birçok yönetici “Bu tablo bizi şampiyon yapacak” ifadelerini kullanırken, futbolcuların alacaklarının pazartesi gününden itibaren verileceği öğrenildi. Yönetimin gereken parayı bulduğu ve oyuncularının hesaplarına biriken ücretlerinin yatırılacağı belirtildi.

Ahmet Ağaoğlu: Baker, Flavio, Hugo, Edgar Avrupa'nın radarında!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet