Geri Dön

Protesto çağrısı

Beşiktaşlı taraftar, terör olaylarına tepki göstermek amacıyla yarın yürüyüş yapacak.

Protesto çağrısı

Beşiktaşlı taraftar, terör olaylarına tepki göstermek amacıyla yarın yürüyüş yapacak. 1903 Karakartallar Derneği Başkanı Cengiz Sarıkaya, terörü protesto etmek ve şehitleri anmak için düzenleyecekleri yürüyüşün, Vodafone Arena önünde başlayacağını belirterek, “Tophane üzerinden İstiklal Caddesi’ne çıkacağız. Galatasaray Lisesi önünde İstiklal Marşı okuyup, şehitlerimizi anacağız. Daha sonra basın açıklamamızı yapıp, dağılacağız” dedi. Sarıkaya, yürüyüşe bütün taraftarları davet ettiklerini dile getirdi.

Tozluğa da reklam

Vodafone ile yenin stat için yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından birçok yeni sponsora kavuşan Beşiktaş, Türkiye’de bir ilke imza atacak. Aslında geçen sezon bu projeyi uygulamak isteyen fakat bazı nedenlerden dolayı amacına ulaşamayan siyah-beyazlı kulüp, futbolcuların giydiği tozluklar için ünlü bir firmayla sponsorluk anlaşmasına varacak. Beşiktaş Yönetimi’nin, uzun yılları kapsayacak bir anlaşmanın temelini atmak üzere olduğu ifade edildi. Beşiktaş Yönetimi’nin, uluslararası bir içecek firmasıyla da sponsorluk görüşmeleri içerisinde olduğu ortaya çıktı.

3000 gol beklentisi

Beşiktaş, rakip fileleri 3 kez daha havalandırırsa, lig tarihindeki 3000. golüne ulaşacak. Bugüne kadar oynadıkları 1875 maçta 1001 galibiyet, 525 beraberlik ve 349 yenilgi alan siyah-beyazlılar, 2997 gol atıp, kalesinde 1561 gol gördü. Siyah-beyazlıların ilk golünü Nazmi Bilge atarken, 1000. gole Şekerbegoviç, 2000. gole Amokachi ulaşmıştı.

Messi, Maradona'ya saygı duruşunda kendini zor tuttu!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet