Geri Dön

PTT kupayı kime taşıyacak!

PTT sponsorluğunda düzenlenecek Kadınlar Türkiye Kupası 8’li finalleri, bugün İzmir’de başlayacak. Bornova Atatürk Spor Salonu’nda dün basın toplantısı düzenlenen organizasyonda, kupa cumartesi oynanacak finalle sahibini bulacak.

PTT kupayı kime taşıyacak!

ÜMİT AVCI

Basketbolda PTT Kadınlar Türkiye Kupası heyecanı, dün maçların oynanacağı Bornova Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen basın toplantısıyla başladı.

1-4 Mart tarihleri arasında, İzmir’in ev sahipliğinde düzenlenecek PTT Kadınlar Türkiye Kupası’nın basın toplantısına, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar ve Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, kupaya katılacak takımların baş antrenörleri ve kaptanları ve basın mensupları katıldı.

TBF CEO’su Ömer Onan, ‘PTT ailesine, bu değerli organizasyona verdikleri sponsorluk desteği için teşekkür ederim’ diye başladığı konuşmasında, ana sponsor PTT ile birlikte HDI Sigorta ve Pınar markalarına da organizasyona verdikleri destek için müteşekkir olduklarını söyledi, ilerleyen dönemde ortaklarının daha da artacağını dile getirdi.

Tüm karşılaşmaların TRT Spor ekranlarından yayınlanacağı organizasyonda ilk günün ilk karşılaşması bugün saat 13.00’te Mersin BŞB-Bellona AGÜ arasında oynanacak. Diğer maçlar 15.15’te Hatay BŞB-Fenerbahçe, 17.30’da İstanbul Üniversitesi-Beşiktaş ve 19.45’te Galatasbaray-Yakın Doğu Üniversitesi arasında yapılacak.

Hüseyin Beşok’a büyük onur

Türk Basketbolu’nun unutulmaz isimlerinden olan ve şu anda da Türkiye Basketbol Federasyonu’nda Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hüseyin Beşok’un ismi, doğup büyüdüğü Bornova’da açılan Spor Salonu’na verildi. Bornova Atatürk Spor Salonu içindeki antrenman salonunun açılışına Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım, A Milli Erkek Basketbol Takımı Menajeri Kerem Tunçeri, Bornova Belediye Başkanı Atilla Olgun, TBF yetkilileri, basın mensupları ve basketbol camiasından önemli isimleri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Beşok, “Adımın verildiği antrenman salonunun Atatürk Spor Kompleksi içinde olması çok önemli. Olgun Atila’ya çok teşekkür ederim. Ben Çamdibi Bornova doğumluyum. Federasyon olarak da bu tarz tesisleri çoğaltmaya çalışacağız” dedi.

PTT kupayı kime taşıyacak

SKORER DERBİ ÖZEL(Beşiktaş-Galatasaray) | Serdar Sarıdağ & Nevzat Dindar | 'Felaket senaryosu...'
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber