Geri Dön

Radamel Falcao'dan Mustafa Cengiz paylaşımı!

Galatasaray'ın 37'inci Başkanı Mustafa Cengiz, kanser ve beyin tümörü hastalıkları nedeniyle bir süredir İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Eski Galatasaraylı futbolcu Radamel Falcao ve kulüpten paylaşım geldi.

Radamel Falcao'dan Mustafa Cengiz paylaşımı!

Galatasaray'ın 37'inci Başkanı Mustafa Cengiz, kanser ve beyin tümörü hastalıkları nedeniyle bir süredir İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Sarı-kırmızılı kulübün eski futbolcusu Falcao, "Sayın Mustafa Cengiz'in ailesine ve arkadaşlarına en içten taziyelerimi sunarım." paylaşımında bulundu.

Kulüp ise yaptığı paylaşımda 'Kalbimizdesin Mustafa Cengiz' notunu düştü. Sarı-kırmızılı camianın 3.5 yıl başkanlığını yapan Cengiz, kulübün 37. başkanı olarak tarihteki yerini almıştı.

Mustafa Cengiz, başkanlığının son 1 yıllık bölümünde ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele etmişti. 2020 yılının ilk aylarında rahatsızlığı ortaya çıkan Mustafa Cengiz, beyninden ve midesinden bir dizi operasyon geçirmişti. Cengiz, bu süreçte uzun süre tedavi görse de tedavilerden beklenen yanıtı alamadı ve 71 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Radamel Falcaodan Mustafa Cengiz paylaşımı

Radamel Falcaodan Mustafa Cengiz paylaşımı

Radamel Falcaodan Mustafa Cengiz paylaşımı

Thomas Tuchel'den fikstür eleştirisi | 'Yorgunuz'
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber