Geri Dön

Rıza Çalımbay Antalyaspor'da! Yardımcısı...

Antalyaspor, en son Kasımpaşa’da görev yapan Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile 2 yıllığına anlaşma sağladı. Çalımbay, Antalyaspor'la anlaştığını doğrulayarak, "1.5 yıllık sözleşme imzalayacağız. Yardımcım da Servet Çetin olacak." dedi.

Rıza Çalımbay Antalyaspor'da! Yardımcısı...

Spor Toto Süper Lig’de oynadığı 6 maçta 2 beraberlik ve 4 yenilgi alarak son sırada yer alan Antalyaspor’da Portekizli Teknik Direktör Jose Morais ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktörünü buldu. Kırmızı-beyazlılar en son Kasımpaşa’da görev alan deneyimli teknik adam Rıza Çalımbay ile anlaşma sağladı.
Tecrübeli teknik direktörün 2 gün içerisinde Antalya’ya gelerek 2 yıllık resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.
Rıza Çalımbay Antalyasporda Yardımcısı...
ÇALIMBAY DA AÇIKLADI! SERVET ÇETİN SÜRPRİZİ...
Öte yandan Radyospor'a konuşan Rıza Çalımbay, Antalyaspor'la anlaştığını doğrulayarak, "1.5 yıllık sözleşme imzalayacağız. Yardımcım da Servet Çetin olacak. Eto'o'nun da sorumluluklar alması gerekiyor. Bu sene de inşallah geçen seneki performansını gerçekleştirecek. Eto'o ile beraber hareket etmemiz gerekiyor. Bu takımı iyi yere getirmek için bu takıma Eto'o ve arkadaşları lazım." ifadelerini kullandı.
Terzioğlu: "Kendisiyle 2 yıllık anlaşma sağladık"
Kendisiyle prensipte anlaştıklarını ve prosedürlerin tamamlanmasının ardından resmi imzayı atacaklarını dile getiren Antalyaspor Basın Sözcüsü Bora Terzioğlu, “Evet Rıza Çalımbay ile kesin olarak anlaştık. 2 sezonluk anlaştık. Prensip anlaşmasına vardık. Deneyimli bir teknik direktör ve adaylar arasında bizim için ilk sıralardaydı. Başarılı olacağına inanıyoruz. Takımı bulunduğu noktadan daha yukarılara çıkaracağına olan inancımız tam. İnşallah Antalya ve Antalyaspor’a hayırlı olur. Yeni hocamızla başarılar yakalayacağımıza da inanıyoruz” dedi.

Edirne'de uluslararası motokros şampiyonaları başladı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber