Geri Dön

Şenol Güneş Bursa'dan ayrıldı! Olay sözler...

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Özlüce’den ayrıldı. Bölükbaşı'nın, "Hocam ne yapacağız?" dediğini aktaran Güneş, "Görüşmemiz ayaküstü oldu. Ben de kendisine daha önce yaptığımız konuşmaları hatırlattım ve oyuncuların takımda kalmasını gerektiğini bildirdim. Ardından da başkana, aceleleri varsa isterlerse yerime teknik direktör bakabileceklerini söyledim. Sadece bunu konuştuk" ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş Bursa'dan ayrıldı! Olay sözler...

Bursaspor Kulübü ile sözleşmesi sona eren teknik direktör Şenol Güneş, kentten ayrıldı.
Güneş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Özlüce Tesisleri'nde kulüp başkanı Recep Bölükbaşı ile görüştüklerini söyledi.
Bölükbaşı'nın, "Hocam ne yapacağız?" dediğini aktaran Güneş, "Görüşmemiz ayaküstü oldu. Ben de kendisine daha önce yaptığımız konuşmaları hatırlattım ve oyuncuların takımda kalmasını gerektiğini bildirdim. Ardından da başkana, aceleleri varsa isterlerse yerime teknik direktör bakabileceklerini söyledim. Sadece bunu konuştuk" ifadelerini kullandı.
Şenol Güneş, görüşmenin ardından Bursa'dan ayrıldığını, UEFA Şampiyonlar Ligi finalini izleyeceğini ve daha sonra tatil yapacağını kaydetti.
Bursa'yı ve Bursaspor'u çok sevdiğini vurgulayan Güneş, görevde bulunduğu sürede kulüpte iyi işler yaptıklarını sözlerine ekledi.
Güneş'in, kulüpteki eşyalarını topladığı, kendisine tahsis edilen otomobili de teslim ettiği öğrenildi.

Ertelenen Gaziantep FK - Yeni Malatyaspor maçı sonrası futbolcular stadyumdan ayrıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber