Geri Dön

Sergen Yalçın ilk antrenmanına çıktı

Gaziantepspor'la anlaşmaya varan teknik direktör Sergen Yalçın ilk antrenmanına çıktı.

Sergen Yalçın ilk antrenmanına çıktı

Spor Toto Süper Lig takımlarından Gaziantepspor'un yeni çalıştırıcısı Sergen Yalçın ilk antrenmanına çıktı.

Gaziantepspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın, yardımcıları Tamer Tuna, Murat Şahin ve Stefano Morreno ile birlikte bugün geldiği kentte ilk olarak kırmızılı-siyahlı oyuncularla öğle yemeği yedi.

Futbolcularla tanışıp, tesisi dolaşan Sergen Yalçın, öğleden sonra Gaziantepspor'un hafta sonu evinde ağırlayacağı Elazığspor antrenmanına takımın başında çıktı. Futbolcularıyla birlikte gazetecilere fotoğraf çektiren Sergen Yalçın'ın antrenörlüğünde düz koşu ile başlayan antrenman, daha sonra basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleşti.

Yalçın: Tecrübeli bir isim değilim ama...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor ile prensipte anlaşan teknik direktör Sergen Yalçın kente geldi. Havalimanında bir grup taraftar ve yöneticiler tarafından çiçeklerle karşılanan Yalçın, gazetecilere yaptığı açıklamada, ani bir kararla anlaşmaya vardıklarını, en kısa sürede şehre ve takıma adapte olmak istediğini söyledi.

Ekip olarak farklılık oluşturmak istediklerini belirten Yalçın, "İnşallah bunu becerebiliriz ancak bunu zaman gösterecek. Tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız. Takımda iyi bir oyuncu grubu var, söylenecek çok fazla söz yok" dedi. Daha sonra Celal Doğan Tesisleri'ne geçen Yalçın'ın sözleşme imzaladıktan sonra ilk antrenmana çıkması bekleniyor.

Gaziantepspor resmi sitesinden yapılan açıklamada; "Gaziantepspor Profesyonel Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü görevine Sergen Yalçın getirilmiştir. Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın ve Yardımcılarına yeni görevlerinde başarılar dileriz" denildi.

SERGEN YALÇIN BÖYLE VEDA ETTİ

Sergen Yalçın ilk antrenmanına çıktı

Filip Novak Fenerbahçe'deYAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber