Geri Dön

Son dakika - Ahmet Ağaoğlu yayıncı kuruluşa patladı: "İndirin, indirin, indirin!"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TFF Genel Kurulu'nda yayıncı kuruluşa sert sözlerle yüklendi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Genel Kurulu'nda söz alan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluşu hedef aldı.

İşte Ağaoğlu'nun sözleri: "Yayıncı kuruluşla ilgili ciddi sıkıntı var. Pandemi oldu indirin, enflasyon oldu indirin, kur yükseldi indirin. İndirin, indirin, indirin... Abone sayısı düşmüş durumda. Kendi ticari başarısızlıklarının bedelini ülke futboluna ödetemezler.

"TARLADA ÇALIŞAN BİZİZ"

Tarlada çalışan biz, ürünümüzü pazarlayan siz. Bir kereye mahsus, iki kereye mahsus indirim yapılabilir. Ama bunun böyle devam etmeyeceğini toplantılarda ifade ettik.

TÜRK FUTBOLUNUN SORUNLARI

Türk futbolunun sorunlarını, futbol ailesi ve paydaşları çözer. Bunun haricindeki hiçbir iradenin, bizim irademizin üzerinde olamayacağını açık ve net olarak ifade ediyorum.

YABANCI OYUNCU KONUSU

Yabancı oyuncu konusu konuşuldu, tartışıldı. Saatler sürecek tartışma bu. Bizim görüşümüz şu; Yerli oyuncuyu, yabancı oyuncuyla rekabet edilebilir bir düzeye taşımadıktan sonra konulan sınırlamalar 1970'lerde konulan ithalat yasağından farkı yok.

Rezerv lig ve farklı versiyonlarla ilgili öneriler sunduk. Gençlerimizin bu tip yerlerde oynamadan yabancı oyuncularla rekabet edebilmesi mümkün değil.

Son dakika - Ahmet Ağaoğlu yayıncı kuruluşa patladı: İndirin, indirin, indirin

 

 

 

Barcelona'lı Yusuf Demir'den idmanda çok şık gol
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner