Geri Dön

Son dakika - Beşiktaş'ta yönetimden Aboubakar kararı!

Kamerunlu yıldız Aboubakar'ın menajeriyle önümüzdeki günlerde masaya oturacak olan yönetim, teklifin kabul görmemesi halinde fazla ısrar etmeyecek

SERDAR SARIDAĞ

Beşiktaş geçen sezonki transfer politikasını yeni dönemde sürdürecek. Caner ve Gökhan ile yapılan pazarlıklarda mali sınırı aşmamak için teklifinin üzerine çıkmayan siyah-beyazlı idareciler, tecrübeli golcüyle devam etmek istese de aynı sistemi uygulayacak.

Şampiyonluk kutlamaları biter bitmez, yeni sezonun planlamalarına başlayan Beşiktaş Yönetimi, gelecek sezon da takımda görmek istediği Aboubakar’ın transferinde Caner Erkin ve Gökhan Gönül kriterlerini uygulayacak.

Geçtiğimiz yaz transfer döneminde mali sınırları aşmamak için bu oyuncularda çok ısrar etmeyen siyah-beyazlı idareciler yine mali kriterlerine göre hareket edecek.
Geçen sezon salgında yaşanan sıkıntılara rağmen, futbolcu ödemelerini zamanında yapan ve bu konuda da haklı bir şekilde övünen yönetim, yeni sezonda da hiçbir oyuncunun ödemelerini aksatmamak için, transfer pazarlıklarında aynı düşüncede ilerleyecek.
Aboubakar’ın menajeriyle önümüzdeki günlerde bir araya gelecek olan idareciler, yapılacak olan teklifle istenen para arasında çok fark olması halinde, görüşmeleri rafa kaldıracak.

Son dakika - Beşiktaşta yönetimden Aboubakar kararı


Kapıyı gösterecekler
Siyah-beyazlı yönetim, Aboubakar’ın bu durumda başka bir takıma götürüleceği şeklinde üstü örtülü bir şekilde Beşiktaş’ın köşeye sıkıştırılması halinde ise menajerine kapıyı gösterecek.
Geçmiş dönemde sakatlıkları nedeniyle bu oyuncuyla performansa dayalı bir kontrat imzalamak isteyen yönetim, geçen seneki şartlarına biraz zam yaparak yeni bir teklif sunacak.
Beşiktaş kriterleri uğruna, Hulk, Kalinic ve Mandzukic gibi isimlerden bile vazgeçen Başkan Ahmet Nur Çebi, yine aynı hassasiyeti gösterecek.

Beşiktaş Taraftarının Şampiyonluk Kutlamaları

Ignacio Ramirez Saint-Etienne'ye transfer oldu
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner