Geri Dön

Son dakika | Beşiktaş'tan test tepkisi!

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada "Test talebimiz, anlam veremediğimiz şekilde kabul görmemiştir" denildi.

Son dakika | Beşiktaş'tan test tepkisi!

Beşiktaş Kulübü, Antalyaspor kafilesinin yeniden testten geçirilmesi talebinin reddedilmesi üzerine bir açıklama yaptı. Siyah beyazlı kulübün açıklamasında, "Antalyaspor maçı önceci son bir test yapılması tarafımızca zaruri görülmüştür ancak talebimiz, anlam veremediğimiz bir şekilde uygun görülmemiştir. Hafta içi yapılacak rutin Covid-19 tanı testinde bir tane bile pozitif bulguya rastlanılmaması en büyük temennimizdir" denildi.

Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

"Futbol A Takımımızın Süper Ligin 2. haftasında Vodafone Parkta ağırlayacağı Fraport Tav Antalyasporun çok sayıda futbolcusu ile teknik ve idari heyet üyesinin Covid-19 pozitif olduğu yönünde basın ve sosyal medyada yer alan iddialar; sporcularımız ile teknik ve idari heyet üyelerimizin sağlığı hususunda endişe duymamıza neden olmuştur.

Fraport Tav Antalyaspor tarafından dün gece yapılan açıklamada, basın ve sosyal medyada yer alan iddiaların aksine, bir futbolcu ve bir personelde Covid-19 bulgusuna rastlandığı ifade edilmesi tarafımızı bir nebze rahatlatmış olsa da Futbol A Takımımızın sağlığını korumak, Camiamızın ve taraftarlarımızın endişelerini gidermek için son bir test yapılması tarafımızca zaruri görülmüştür.

Türkiye Futbol Federasyonuna da ilettiğimiz üzere, Fraport Tav Antalyasporun İstanbulda bulunan kafilesine Covid-19 tanı testi yapılması talebimiz, anlam veremediğimiz bir şekilde uygun görülmemiş ve Futbol A Takımımız, talebimiz olan test yapılmadan Fraport Tav Antalyaspor ile karşılaşmak durumunda kalmıştır.

Hal böyle iken; Fraport Tav Antalyaspor maçının akabinde UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu müsabakasında Portekiz temcilcisi Rio Ave ile karşılaşacak olan Futbol A Takımımızda, hafta içi yapılacak rutin Covid-19 tanı testinde bir tane bile pozitif bulguya rastlanılmaması en büyük temennimizdir."

Son dakika | Beşiktaştan test tepkisi

Pelkas'tan Ozan Tufan yorumu | "Hoşuma gitti"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber