Geri Dön

Son dakika | Erzurumspor başkanı Hüseyin Üneş'in Covid 19 testi pozitif çıktı!

Erzurumspor, Başkan Hüseyin Üneş'in Covid 19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Son dakika | Erzurumspor başkanı Hüseyin Üneş'in Covid 19 testi pozitif çıktı!

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, başkan Hüseyin Üneş'in yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

BB Erzurumspor'un sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "BB Erzurumspor başkanımız Hüseyin Üneşin Covid 19 test sonucu pozitif çıkmıştır. Başkanımızın karantina ve tedavi süreci başarıyla ilerlemekte ve kontrolleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Kendisine acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz" denildi.

Son dakika | Erzurumspor başkanı Hüseyin Üneşin Covid 19 testi pozitif çıktı

Üneş'e geçmiş olsun mesajları
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı açıklanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş için Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüpleri geçmiş olsun mesajı yayımladı. 

Fenerbahçe Kulübü mesajında, "Kovid-19 testi pozitif çıkan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun." ifadeleri kullanıldı. 

Galatasaray Kulübü, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, "Kovid-19 testi pozitif çıkan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Sayın Hüseyin Üneş'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz." denildi. 

Trabzonspor'un mesajında ise şu ifadelere yer verildi: 

"Kovid-19 testi pozitif çıkan BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz." 

Süper Lig'deki diğer kulüpler de yayımladıkları mesajlarla Üneş'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

Zlatan Ibrahimovic'in Milan Formasıyla Attığı En Güzel Goller

Uzay Gökerman: "Gökhan Gönül 60 metre koşamıyorsa sorumlusu kimdir?"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet