Geri Dön

Son dakika - Fatih Terim'den Onyekuru ve Halil Dervişoğlu açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim maç öncesi yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada "Onyekuru bizim için önemli bir oyuncu ama eski sakatlığı tekrar nüksetti. Yarın öbür gün daha net öğreneceğiz. Halil iyi oynadı, daha da oynayacak ama bugün Babel'le başlamayı tercih ettik. Onun dışında herkes aynı" dedi.

Son dakika - Fatih Terim'den Onyekuru ve Halil Dervişoğlu açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Trabzonspor maçı öncesi Onyekuru'nun son durumu ve Babel tercihi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte tecrübeli hocanın sözleri: "Zevkli ve çekişmeli bir lige doğru gidiyoruz. Herkesin her durumda yarıştan kopmayacağı bir matematik görünüyor. Bugün her takımda istenen bir hücum hattı var Trabzonspor'un. Rakibimizin kaybetmesi, bizim geçen hafta biraz moral bulmamız, sezon sonuna kadar iddiamızı sürdüreceğimiz anlamına geliyor. Oyuncularımız da bunun bilinci içinde.

"Onyekuru'nun sakatlığı nüksetti"

Onyekuru bizim için önemli bir oyuncu ama eski sakatlığı tekrar nüksetti. Yarın öbür gün daha net öğreneceğiz. Halil iyi oynadı, daha da oynayacak ama bugün Babel'le başlamayı tercih ettik. Onun dışında herkes aynı."

Son dakika - Fatih Terimden Onyekuru ve Halil Dervişoğlu açıklaması

Samet Aybaba: "Bu şampiyonluk Adana'ya çok yakıştı"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet