Geri Dön

Son dakika - Fatma Uruk: Hep yanımızda oldunuz

Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelen milli sporcu Fatma Uruk, “Meksika’da yaşadığım sıkıntılı dönemde benimle iletişime geçtiniz ve her zaman yanımda oldunuz. Verdiğiniz destekler için teşekkür ederim” dedi.

Son dakika - Fatma Uruk: Hep yanımızda oldunuz

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünya rekortmeni milli serbest dalış sporcusu Fatma Uruk ile Bakanlık Merkez Binası’nda bir araya geldi.
Serbest dalışa başlama sürecine ilişkin Bakan Kasapoğlu’na bilgiler veren mili sporcu, geçtiğimiz yıl serbest dalışta dünya rekoru kırmak için Meksika’nın Valladolid kentine gittiğini, koronavirüs salgını nedeniyle dalış yapacakları yerlere ulaşma imkanları olmadığı için yaklaşık 1 ay bu ülkede beklediğini ifade etti.
Meksika’da mahsur kaldığı süreçte, Bakan Kasapoğlu’nun “Pandeminin Türk sporuna irtifa kaybettireceğine inanmıyorum” açıklamasını gördüğünü belirten Fatma Uruk, “Size durumumu anlatan bir mesaj yazdıktan sonra benimle iletişime geçtiniz ve her zaman yanımda oldunuz. Süreç boyunca verdiğiniz bütün destekler için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Milli sporcunun başarılarını yakından takip ettiğini kaydeden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fatma Uruk’a ilerleyen günlerde yapacağı rekor denemeleri için başarılar diledi.

Son dakika - Fatma Uruk: Hep yanımızda oldunuz

Alicia Schmidt antrenman paylaşımları gündem oldu!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet