Geri Dön

Son dakika - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Erol Bulut ve adaylık açıklaması!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç açıklamalarda bulundu. Koç, "Ben bu seçim döneminde aday olup olmayacağımı bilmiyorum" ifadelerini kullandı. Fenerbahçe Başkanı, 2006'daki Denizli maçı için "Denizli'de bir maç yaşandı. O maç bugün yaşansa hayatta o şekilde bitirilemezdi." dedi.

Son dakika - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Erol Bulut ve adaylık açıklaması!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ntv'ye açıklamalarda bulundu.Sarı-lacivertli gündeme dair konuşan Koç, adaylığıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

"Yaramaz bir çocuktum"
Yaramaz bir çocuktum. Ağabeylerim benden büyüktü. Onlar yurt dışına yatılı okumaya gittiler. Sokak çoğu hayatım vardı. Mahalle hayatım vardı. Yaz gelir tekerleklerin şamyallerini şişirirdik. Manavdan meyve çalardık. Dut ağacının altına çarşaf serip dut toplardık. İyi top oynardım. Okuldan kaçar, benden büyüklerle maç yapardım. O zaman cep telefonu yok. Okuldan kaçınca beni bulamazlardı. Sonrasında baktılar ki, ele avuca sığmıyor bu çocuk. İngiltere'ye yatılı okula yollayalım tam anlamıyla disiplin görsün diye. İngiltere, Amerika, Houston, Teksas, Boston. 16 sene benim karakterime çok büyük katkısı oldu.

"Babama çok düşkünüm"

Babamın hayalleri vardı. Dünyada çok az insan birden fazla hayalini gerçekleştirir. Babamın hayallerinden bir tanesi, dünya turu yapmadan önce okyanusu gezmekti. Yelkenli bir tekne aldı. 8 kişi okyanus geçilecek. Ben babama çok düşkünüm. En çok keyif veren yıllık aile seyahatimiz. Çocuk, torun, hala. Her sene yeni bir yere gideriz. Genelde Rahmi Koç önderliğini yapar.

"Bugün olsa Denizli maçı hayatta o şekilde bitirilemezdi"

Denizli'de bir maç yaşandı. O maç bugün yaşansa hayatta o şekilde bitirilemezdi. Garip şeyler oldu. Dizayn edilmişti. 2006 üstelik. Bu benim çok kanıma dokunmuştu. Daha da enteresanı o maç bitti. Eşimle hastaneye gidecektik.

Son dakika - Fenerbahçe Başkanı Ali Koçtan Erol Bulut ve adaylık açıklaması

"Aziz başkan ile aramda yaşanan bazı şeylerden dolayı..."
"Aziz başkan ile aramda yaşanan bazı şeylerden dolayı aday olmaya karar verdim. Seçimi de kazandık. Küçüklüğümden beri söylerim ama planlanmış bir şey değildi. Bugüne kadar geldik"

"Aday olup olmayacağımı bilmiyorum"
"2006'da girerken kimseye sormadık, emrivaki yaptık. 2018'de sormadık ama söyledik öncesinde. Bu sefer, evdekiler arıza çıkarmaya başladı. Ben bu seçim döneminde aday olup olmayacağımı bilmiyorum"

"Erol hocayı yerden yere vuruyorlardı..."
"Düne kadar Erol hocayı yerden yere vuruyorlardı, Trabzon maçından sonra ne kadar büyük hocaymış... Taraftarlarımızdan rica ediyorum, dış faktörlerle mücadele ederken bir de sizinle mücadele etmek zorunda kalmayalım. Siz derken, samimi taraftarları demiyorum."

"Er ya da geç Fenerbahçe camiası hesaplaşacaktır"
Şampiyonluk maçı. 0-0 bitti. Biraz bunun hikayesini anlatayım. 3 Temmuz'da Fenerbahçe'ye bugün FETÖ dönen alçak örgütün saldırısı, kumpası vs. bir dönem yaşadık. Başkanımız, yöneticilerimiz, bazı kulüp personeli, onlara yakın bazı isimler haksız yere gözaltına alındı. Sahada futbolcular mücadele ediyor, bizler camia olarak sokakta, Metris'te, Silivri'de, Çağlayan'da, Anıtbakir'de mücadele ediyoruz. Milat budur. 3 Temmuz yaşanınca bu müthiş kadromuz tek tek ayrılmaya başladı. Bu imkanlar, ruh haliyle basında bize saldırılıyor. Bugün televizyonlara çıkıp, o günü unutan bu işin şakşakçılığını yapanlarla Fenerbahçe hesaplaşacaktır. Er ya da geç Fenerbahçe camiası hesaplaşacaktır.

 

Ömer Erdoğan, Kovid-19 karantina sürecini anlattı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet