Geri Dön

Son dakika - Fenerbahçe'de Harun Tekin'den şampiyonluk sözleri!

Süper Lig'de Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de Harun Tekin açıklamalarda bulundu.

Son dakika - Fenerbahçe'de Harun Tekin'den şampiyonluk sözleri!

Süper Lig'de Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de Harun Tekin açıklamalarda bulundu.

"Altay kardeşime geçmiş olsun. İnşallah en kısa süre içerisinde yeniden aramızda olacak. Bu galibiyeti Altay'a armağan ediyoruz. Önümüzde çok zorlu karşılaşmalar var. Hiçbir maç kolay değil bizim ligimizde. Çok iyi mücadele ortaya koyduk. Her maçı kazanmak için çıkacağız. Biz şampiyonluğu kazanacağımıza inanıyoruz. Bugün de gerçekten çok zor bir maç oldu. Başakşehir de iyi bir takım aslında ama zor durumda, düşme hattında. Maç maç bakacağız. Sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağız. Biz inanıyoruz şampiyonluğa..."

"Penaltı mıydı, değil miydi bilemiyorum"
"Ben topa değdim parmağımın ucuyla. Belki de ayağına değdim. Bilemiyorum. İzlemedim pozisyonu. Ben onun itirazını yaptım. Hakem de öyle bir karar verdi. Penaltı mıydı, değil miydi bilemiyorum"

Son dakika - Fenerbahçede Harun Tekinden şampiyonluk sözleri

"Beni çok motive ettiler"
"Benim için önemli bir maçtı. Uzun süredir forma giyemiyordum. Ciddi bir sakatlık yaşadım. Zor zamanlar geçirdim. Bugün Allah yüzüme güldü. Herkes inandı bugün. Beni çok motive ettiler. İnşallah bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Şampiyon olacağız. Bundan sonra hiçbir maç kolay olmayacak. Biz inanarak çıkacağız. Rakiplerimiz de puan kaybedecek. Arkadan geleceğiz ve ipi göğüsleyeceğiz"

Beşiktaş'ın Süper Lig şampiyonluğuna uzanan serüveni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet