Geri Dön

Son dakika - Fenerbahçe'nin yıldızı Pelkas için transfer açıklaması

Fenerbahçeli Pelkas'ın İtalyan ekibi Bologna'ya olası transferine ilişkin, Yunan muhabir Georgopoulos'tan detaylı açıklamalar geldi.

Son dakika - Fenerbahçe'nin yıldızı Pelkas için transfer açıklaması
Onur Dinçer/Skorer Dış Haberler

 

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Dimitris Pelkas’ın geleceğine ilişkin Yunan gazeteci Johnny Georgopoulos açıklamalarda bulundu. İtalyan basınına yakından tanıdığı oyuncunun durumuyla ilgili değerlendirmede bulunan futbol muhabiri Bologna kulübünün oyuncuyu istediğini belirtti.  

Georgopoulos şunları söyledi: 

“Rakamı yükseltmeleri gerekir”  

“Bologna oyuncuyu istiyor ama Fenerbahçe en az 10 milyon euro talep ediyor. Bologna ilk yaptığı teklifi yükseltmeli aksi takdirde Pelkas’ın İtalya’ya gelmesi zor. Türk takımı ancak bu rakam olursa transfer görüşmelerini başlatır"  

“Mönchengladbach da ilgileniyor”  

“Bologna dışında Borussia Mönchengladbach ve Rubin Kazan da oyuncuyla ilgileniyorlar. Bologna’nın bütçesini ve ne kadar harcayabileceklerini bilmiyorum. Açık konuşmak gerekirse İtalya ligi onun için büyük bir sıçrama olur. Pelkas’ın oyununun, Serie A’ya uygun bir karakteristik yapısı var”  

“Farklı mevkilerde oynuyor” 

“Dimitris Pelkas Fenerbahçe’de 10 numara oynadı, solda oynadı... Farklı mevkilerde görev alabilen esnek bir yapısı var. Çalım atıp kolaylıkla adam eksiltebiliyor. Çok kuvvetli ve modern futbola uygun bir oyuncu”  

“Fener’de mutlu ama İtalya ligi ilgisini çekiyor” 

“Pelkas Fenerbahçe’de çok mutlu. Fenerbahçe taraftarları onu seviyor ve orada bir idol. Çünkü geçen sezon takımın en iyisiydi. Bu da takımda kalması için bir diğer neden. Öte yandan İtalyan ligi, kalitesiyle Pelkas’ın ilgisini çekiyor.”

Son dakika - Fenerbahçenin yıldızı Pelkas için transfer açıklaması

Pelkas'ın PAOK günleri


 

 

Yeni Malatyasporlu Bwalya: Yüzde 100 hazır olduğumu söyleyemem ama...
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner