Geri Dön

Son dakika - Giresunspor, Okan Kocuk transferini duyurdu

Giresunspor, Galatasaray'dan Okan Kocuk'u kadrosuna kattığını açıkladı. Girsunspor açıklamasında "Kalemizi kapatıyoruz… Süper Lig’e vereceğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü şimdiden özür dileriz…" ifadelerini kullandı. Galatasaray'dan da açıklama geldi.

Son dakika - Giresunspor, Okan Kocuk transferini duyurdu

Giresunspor, Galatasaray'dan Okan Kocuk'u kadrosuna kattığını açıkladı.

Girsunspor açıklamasında "Kalemizi kapatıyoruz… Süper Lig’e vereceğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü şimdiden özür dileriz…" ifadelerini kullandı.

G.SARAY AÇIKLADI
Galatasaray Kulübü, kaleci Okan Kocuk'un Süper Lig'in yeni ekibi GZT Giresunspor'a kiralandığını açıkladı. 

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Okan Kocuk'un geçici transferi için Giresunspor ile anlaşmaya varılmıştır. Oyuncumuza yeni kulübünde başarılar dileriz." denildi.

"FATİH TERİM BU TRANSFERE İZİN VERDİ"
Okan Kocuk transfer sonrasında beIN'e: "Fatih Terim daha güçlü dönmem için bu transfere izin verdi. Fatih Hoca'nın izninin ardından transfer gerçekleşti. Beni Galatasaray'a getiren Fatih Hocam'dır. Teşekkür ederim. Fernando Muslera da çok şey öğretti. İkisine de teşekkür ederim." açıklamasında bulundu.

"GELECEKSE MUSLERA GİBİSİ GELSİN"
"Son yıllarda çok iyi Türk kaleciler çıkıyor. Uğurcan, Altay, Ersin, Doğan, İrfan Can, Gökhan Akkan gibi. Hocalar da artık Türk kalecilere güveniyor. Bu çok güzel. Yabancı gelecekse de Muslera gibisi gelsin."

Son dakika - Giresunspor, Okan Kocuk transferini duyurdu

Sarabia, Gol Sevincinin Anlamını Açıklıyor

Erdinç Sözer: Visca’nın eksikliğini her takım yaşar
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber