Geri Dön

Son dakika haberi: ABD Açık'ta Sabalenka rüzgar gibi

ABD Açık tek kadınlarda iki numaralı seribaşı Belaruslu Aryna Sabalenka, seribaşı Çek Krejcikova’yı set vermeden geçerek yarı finale uzandı.

Son dakika haberi: ABD Açık'ta Sabalenka rüzgar gibi

ABD Açık’ta, tek kadınlarda 2 numaralı seribaşı Belaruslu Aryna Sabalenka, çeyrek finalde 8 numaralı seribaşı Çek Barbora Krejcikova ile karşılaştı. Son Fransa Açık şampiyonu Krejcikova’nın dört kez servisini kıran Sabalenka, rakibini 6-1 ve 6-4’lük setlerle 2-0 yenerek Wimbledon’ın ardından ABD Açık’ta da yarı final bileti almayı başardı, Kanadalı Fernandez’in rakibi oldu.

İngiliz Raducanu çeyrek finalde son olimpiyat şampiyonu Bencic’i 6-3, 6-4’lük iki setle mağlup ederek yarı finale çıktı. Tek erkeklerde ise 4 numaralı seribaşı ve Tokyo olimpiyatlarının şampiyonu Zverev, Güney Afrika’dan Harris’i 7-6, 6-3 ve 6-4’lük sonuçlarla 3-0 mağlup etti.
Diğer çeyrek final maçında 12 numaralı seribaşı Kanadalı Felix Auger-Aliassime, İspanyol Alcaraz ile son dörde kalma mücadelesi verdi. 18 yaşındaki Alcaraz, setlerde 6-3 ve 3-1 gerideyken sakatlığı nedeniyle çekilince Aliassime, kariyerinde ilk kez grand slam yarı finaline yükseldi.

Son dakika haberi: ABD Açıkta Sabalenka rüzgar gibi

Beşiktaş'ın Antalya kampı devam ediyor
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber