Geri Dön

Son dakika haberi - Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik: Transfer konusunda camiamız rahat olsun

Fenerbahçe Başkan Vekili ve Kulüp Sözcüsü Erol Bilecik, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Son dakika haberi - Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik: Transfer konusunda camiamız rahat olsun

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, sarı-lacivertlilerin resmi kulüp televizyonuna konuştu. Erol Bilecik şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz. 5'te 5 yaptık ve son derece emin adımlarla yolculuğumuz başladı. İlk haftalarda sakatlıklar üst üste geldi. Önemli şanssızlıklar karşımıza çıktı ama ona rağmen 5'te 5 yapıldı. Bunların hepsi önemli sinyaller veriyor. Pozitif hava var. Başarı için kenetlenmiş muazzam bir yapıdan bahsediyoruz."

"STAR OLMUŞ VAZİYETTELER"

"Geçtiğimiz yıllarda çok katkı yapamayan oyuncularımız, bu sene Vitor Pereira'nın sisteminde yeni transfer olmuş gibi katkı yapan yıldızlara dönüştüler. Bu bizim için çok değerli ve önemli bir şey. Avrupa arenasındayız, iyi de başladık. Başkanımız Ali Koç'un deyimiyle 'orta şekerli' bir gruba düştük."

"AÇILAN HASHTAGİ KINIYORUM"

 "Daha futbolcularımızın teri soğumadan başkanımız için açılan hashtagi kınıyorum. Troll, gerçek olmayan hesapların köpürtmeye çalıştığı algı yönetimidir bu. Açıkça altını çizmemde fayda var, bu kişiler Fenerbahçe'nin başarısızlığından enerji alan yapılar. Değerli başkanımız Ali Koç, sadece Fenerbahçe için değil Türk spor tarihi için gelmiş geçmiş en önemli değerlerden bir tanesi."

"TARAFTARLARIMIZ RAHAT OLSUNLAR"

"Gerçek bir taraftarımızın yaptığı eleştirinin başımızın üstünde yeri var. Bazen bir taraftarımızın gönderdiği mail, yorum, mesaj bizim günlerimizi alıyor. Taraftarlarımız rahat olsunlar, bu tarz algıları kaale almamalarını rica ediyorum. Bu kişiler sayın başkanı yeteri kadar tanımayan kişiler. O zaman vaktinin tamamını kulübe vakfetmiş insan."

"NİYET SAHİBİ OLMAYA DAVET EDİYORUM"

"Altay maçında çok şık bir galibiyet aldık. Sahayla ilgisi olmayan konularla ilgili dakikalarca konuşmak... Bunun gündemini yaratmak için uğraşmak akılla bağdaşmıyor. Bu arkadaşlar zaman zaman yorum yapıyorlar daha iki hafta, üç hafta geçmeden yaptıkları yorumlar tamamen çeliştiğinde biraz utanmaları gerektiğini düşünüyorum. Bunların örneklerini kamuoyu daha iyi biliyor. Ben bu arkadaşları niyet sahibi olmaya davet ediyorum. Akşam yastığa başımızı koyduğumuz zaman, kalpleriyle temizlik konusunda bir çelişki olduğunu düşünüyorum."

TRANSFER KONUSUNDA...

"Biz Türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz. Değerli rakiplerimizle ayrışan bir yanımız vardır. Biz 9 farklı branşta, kadın, erkek yüksek efor gösteren bir yapımız var. Çok değerli bir yapıyla devam ediyoruz. Transferler konusunda bütün camiamız rahat olsun. 2 Eylül, Avrupa listeleri için son günümüz. Türkiye'de 8 Eylül daha epey bir vaktimiz var. 24 saat bu tarz işler için uzun bir süredir. Önümüzde daha çok 24 saatler var. O yılın, bu yıl olduğunu sonunun güzel olabileceği bir yıl olacağını düşünüyorum. Yeterki hakkaniyetten uzaklaşmayan bir spor yönetimi olsun."

Son dakika haberi - Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik: Transfer konusunda camiamız rahat olsun

Atılay Canel: "Buraya gelirken puan almayı hedeflemiştik, puan aldığımız için de mutluyuz"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber