Geri Dön

Son dakika haberi - Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu'ndan Beşiktaş'a sert tepki: "Gözleri dönmüş"

Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu, FB TV'de yaptığı açıklamada "Sezon başından beri rakiplerimizle ilgili, hakemlerle ilgili yalan, iftira üretimi yapmadık. Rakiplerimizden biri bunu strateji olarak kullandı. Maçlardan önce iftira ve yalanlardan çekinmediler. Josef de Souza bir maç sonrası teşvik primi iddiasında bulunacak kadar, söyleyecek oyuncu değil söyletiliyor ona, oyunculara bunu söyletecek kadar gözleri dönmüş" dedi.

Son dakika haberi - Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu'ndan Beşiktaş'a sert tepki: "Gözleri dönmüş"

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu, FB TV'de yaptığı açıklamada Beşiktaş Kulübü'ne tepki gösterdi.

İşte Sipahioğlu'nun sözleri:

"Özellikle Emre hoca göreve geldikten sonra oluşan sinerji hepimize umut oldu. Sezonun bitmesine 2 hafta kaldı. Çok kritik maçlarımız var. Takımımız elinden gelenin en iyisini yaparak ligi bitirmemiz gereken en iyi yerde bitireceğiz. 2 maç kaldı, 2 maç sonra kimin nerede bitireceğini hep birlikte göreceğiz. Bir Fenerbahçeli olarak bazı konuları gündeme getirmek istiyoruz.

Birincisi, biz sezon başından beri rakiplerimizle ilgili herhangi bir yorumda bulunmadık. Özellikle bir tanesi sezon başından beri hem hakemlere hem de rakiplere maçlardan önce iftira atmaktan çekinmedi. Sağda solda da nasıl başarıya ulaştıklarını övünerek anlattıklarını da herkes biliyor. İşin acı tarafı bunu övünerek anlatıyorlar.

"Josef de Souza'yı kastediyorum"

Josef de Souza'yı kastediyorum, eski oyuncumuz maalesef... Oynadıkları bir maçtan sonra resmen teşvik primi söylemleri bulunacak kadar, oyunculara bunları söyletecek kadar gözlerinin döndüğünü görüyoruz. Ayrıca teknik direktörü de sezon sonunda her şeyi anlatacağım diyerek tehdit ediyor.

Biz bu tarz söylemleri çok gördük. Tüm spor kamuoyuna sesleniyoruz. Biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak tertemiz bir mücadele veriyoruz. Şampiyon olur muyuz, olmaz mıyız onu ilerleyen haftalarda göreceğiz. Bu tür algılardan uzak bir mücadele bizimkisi. Son rakibimiz Ankaragücü aslanlar gibi mücadele etti. Son dakikalarda kazandık. Belki mağlup bile olabilirdik.

"Aslanlar gibi mücadele edecekler"

Alanyaspor da aslanlar gibi mücadele etti. Salih Uçan da bizim eski oyuncumuz aslanlar gibi mücadele etti. Erzurum da aynı şekilde... Biz hepsini çıkıp teker teker tebrik ettik. Her takım kazanmak için oynuyor. Ama başka takımlar ne yapıyor, bu takımlar niye böyle oynuyor. Josef çıkıyor, prim alıyorlar falan diyor. Biz Sivasspor ile oynayacağız. Sonra da Kayserispor. Bu rakipler çıkacaklar bizimle aslanlar gibi mücadele edecekler. Beşiktaş'ın rakipleri de Karagümrük ve Göztepe... Tüm bu takımlar çıkıp aslanlar gibi mücadele edecekler.

"Herkesi mertçe mücadele etmeye davet ediyorum"

Buradan kulüpleri uyarıyoruz. Sakın ama sakın, rakipleri ve hakemleri baskı altına almaya çalışmasınlar. Yoksa tepkimiz çok büyük olur, altından kalkamazlar. Kalan 2 maç için konuşuyorum. Hakkıyla herkes mücadele etsin. Aslanlar gibi herkes savaşsın çatır çatır maçlar olsun. Kimse algı operasyonu yapmaya çalışmasın, tepkimiz çok sert olacak. Buradan spor kamuoyuna çağrıda bulunuyoruz. Her kim ki algı yaratmaya çalışırsa, soyunma odasında baskı altına almaya çalışırsa onlara tepkilerini göstersinler. Herkesi son 2 haftada mertçe mücadele etmeye davet ediyorum aksi halde tepkimiz çok sert olacak.

"Bizim başkanımızın bir tane yüzü var"

İkinci konuya gelirsek, Ali Koç diye bir hakem var. Daha önce hiç gündem olmamışken, bir kulübün başkanı serzenişte bulunuyor TFF'ye. Bu konuda yine iftira ve yalanlar iletişim stratejisi olarak kullanılıyor. Bizim başkanımızın bir tane yüzü var. Herkes son 2 haftada mert olsun. Bu takım son 7 sezondur şampiyon olamıyor. Kimlerin de nasıl olduğu ortada..."

 

Son dakika haberi - Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlundan Beşiktaşa sert tepki: Gözleri dönmüş

 

Erling Haaland'ın süperstarlığa yükselişi!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet