Geri Dön

Son dakika haberi - Guti’den sportif direktörlük imzası

Paraguay’ın Cerro Porteno kulübü başkan adayı Julio Ullon Brizuela, seçilmesi halinde Guti’yi sportif direktörlüğe getireceğini açıkladı. Guti de yayınladığı videosunda İspanya ve Türkiye’den kendisine teklifler olmasına karşın bu sportif direktörlük için ön sözleşme imzaladığını duyurdu.

Son dakika haberi - Guti’den sportif direktörlük imzası

Onur Dinçer - Skorer Dış Haberler

Real Madrid ve Beşiktaş’ın efsanelerinden Guti Hernandez, futbolculuk ve teknik adamlığın ardından bu kez yöneticiliğe adım atmaya hazırlanıyor. Real’in alt yaş takımlarını çalıştırdıktan sonra İspanya’nın Almeria takımında teknik direktörlük yapan 45 yaşındaki futbol adamı 1.5 senedir boşta bulunuyordu.

Paraguay’ın Cerro Porteno kulübünde başkanlık seçimine giren Julio Ullon Brizuela, seçilmesi durumunda sportif direktörlüğe Guti’yi getireceğini açıkladı. Brizuela yaptığı açıklamada yıldız isim ile bu görev için ön sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

Guti de müstakbel başkanın resmi hesaplarından yayınlanan videosunda bunu doğruladı, Türkiye ve İspanya’dan teklifler olmasına karşın bu projeye dahil olduğunu ve Cerro Porteno sportif direktörlüğü için ön sözleşme imzaladığını duyurdu. Guti şu ifadeleri kullandı:

“İspanya ve Türkiye’den takım çalıştırmak için aldığım teklifller üzerine düşünürken, Julio Ullon Brizuela’dan bir çağrı geldi. Projelerinden bahsetti bana ve bunlar çok ciddi projelerdi. Cerro Porteno’nun Paraguay’daki en iyi takım olduğunu biliyorum. Böyle bir meydan okuma beni motive etti ve bu yüzden ön sözleşme imzaladık”.

Son dakika haberi - Guti’den sportif direktörlük imzası

Son dakika haberi - Guti’den sportif direktörlük imzası

Erdinç Sözer: Visca’nın eksikliğini her takım yaşar
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber