Geri Dön

Son dakika haberleri: Hyundai Golf heyecanı

Hyundai Golf Cup, Kemer Country Golf Kulübü’nde dün Junior kategorisindeki mücadelelerle başladı. Toplamda üç gün sürecek heyecan, yarın gerçekleştirilecek ödül töreniyle son bulacak.

Son dakika haberleri: Hyundai Golf heyecanı

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de düzenlenen golf etkinliklerine sponsor olarak desteklerini sürdüren Hyundai, şimdi de 22-24 Ekim tarihlerinde İstanbul Kemer Country Golf Kulübü’nde sporseverlerle bir araya gelmenin heyecanını yaşıyor. İlk olarak dün Junior kategorisi ile başlayan organizasyon, bugün ve yarın da yetişkinler arasındaki rekabete sahne olacak.

Toplam 14 kategoriden oluşan turnuvaya 200’den fazla sporcu katılırken, ödül töreni ise Pazar günü gerçekleştirilecek. Çekişmeli mücadelelerin heyecanının yanı sıra Hyundai Golf Cup, aynı zamanda sanat ve iş dünyasından ünlü isimleri de bir araya getirecek. Kupa töreninde Hyundai Assan Başkanı Sangsu Kim, Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar ve diğer üst düzey yöneticiler katılarak, ödül törenindeki heyecana ortak olacak.

Ayrıca Hyundai Assan, turnuva boyunca yeni SUV modelleriyle bir test sürüşü etkinliği de düzenliyor. Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan KONA Elektrik, TUCSON ve Yeni SANTA FE, Kemer Country Club ziyaretçileri tarafından test edilebilecek.

Hyundai Assan’ın geleneksel olarak her yıl düzenlenen turnuvalara sponsor olarak sporun çeşitli dallarındaki sürdürülebilirliğini desteklediğine dikkat çekildi.

Son dakika haberleri: Hyundai Golf heyecanı

Arda Turan ve Mustafa Ceceli sosyal medyayı salladı
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber