Geri Dön

Son dakika - Hertha Berlin Tayfun Korkut'u açıkladı!

Türk Teknik Direktör Tayfun Korkut'un yeni adresi Alman ekibi Hertha Berlin oldu. 47 yaşındaki teknik adamın sezon sonuna kadar takımı çalıştıracağı duyuruldu.

Son dakika - Hertha Berlin Tayfun Korkut'u açıkladı!

Almanya Bundesliga’da 13’üncü haftayı 14 puanla 14’üncü sırada tamamlayan Hertha Berlin’de teknik direktör Pal Dardai ile yollar ayrıldı. Alman ekibi yaptığı açıklama ile teknik direktörlük görevine Tayfun Korkut’un getirildiğini bildirdi. Son olarak Almanya Bundesliga ekiplerinden Stuttgart’ı çalıştıran 47 yaşındaki teknik adam ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.

TAYFUN KORKUT: BU MÜCADELEYİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM
Göreve gelmesinin ardından kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Korkut, “Bundesliga’yı yakından takip ediyorum. Hertha Berlin’in iniş ve çıkışlarla bir sezon geçirdiğini düşünüyorum. Çalışma şeklimi ve fikirlerimi, takımı olumlu yönde geliştirmeye yardımcı olmak için kullanacağım. Enerji doluyum ve bu mücadeleyi sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Öte yandan Hertha Berlin Sportif Direktörü Fredi Bobic ise yeni teknik direktör Tayfun Korkut’tan takıma yeni bir ivme kazandırmasını istediklerini belirtti.

Son dakika - Hertha Berlin Tayfun Korkutu açıkladı

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal: "3 puanla evimize gitmek istiyorduk"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber