Geri Dön

Son dakika - Kerem Tunçeri: 'Tanjevic'in bütün oyuncularla arası kötüydü'

A Milli Basketbol Takımı'nın efsane oyuncularından Kerem Tunçeri, Ntvspor'a yaptığı açıklamada "Tanjevic'in Hidayet Türkoğlu (başkan), ben ve Mehmet Okur'la arası kötüydü. Sıkıntılar yaşadık" ifadelerini kullandı.

Son dakika - Kerem Tunçeri: 'Tanjevic'in bütün oyuncularla arası kötüydü'

A Milli Basketbol Takımı'nın formasını 311 kez giyerek ilke imza atan Kerem Tunçeri, çarpıcı açıklamalarda bulundu, eski başantrenör Bogdan Tanjevic'i eleştirdi.

Tanjevic'in arasının bütün oyuncularla kötü olduğunu vurgulayan Tunçeri, "Hidayet Türkoğlu (başkan), ben ve Mehmet Okur'la sıkıntı yaşadı. Kendi sistemi vardı kafasına göre. 2007'de turnuva vardı. O dönem Real Madrid'de oynuyorum. Kadroya alınmadım. İspanyol medyasından 15-20 gazeteci aradı. Hiç açıklama yapmadım. Ama çok üzüldüm. A Milli Takımlar seviyesinde en çok milli forma giyen oyuncuydum. Her dönemde o formanın ağırlığını biliyorum. Bunları yaşayıp öğreniyorsun" dedi.

Eski basketbol yıldızı ayrıca kariyerinin en iyi sezonu Beşiktaş'ta geçirdiğini belirterek "Başantrenör Murat Didin ipleri bana verdi. Ondan sonra kariyerim iyi çok yerlere gitti" diye konuştu.

Son dakika - Kerem Tunçeri: Tanjevicin bütün oyuncularla arası kötüydü

SKORER ÖZEL RÖPORTAJ | SAMET AYBABA

 

 

Vincenzo Montella: Bir gözümüz ileride, bir gözümüz arkada
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber