Geri Dön

Son dakika - Lille Uğurcan Çakır için geliyor!

Trabzonspor'da gösterdiği performans ile herkesin beğenisini kazanan Uğurcan Çakır'a Avrupa kulüplerinin ilgisi devam ediyor. EURO 2020'nin sona ermesinin ardından Lille, 25 yaşındaki file bekçisi için Trabzonspor'a resmi teklif götürecek.

Son dakika - Lille Uğurcan Çakır için geliyor!

İtalya'nın zaferiyle EURO 2020'nin sona ermesinin ardından Avrupa'da transfer hareketliliğinin başlaması beklenirken, Uğurcan Çakır için de yeni gelişmeler yaşanabilir. A Milli Takımımız'ın hayal kırıklığı yarattığı turnuvada parlayan tek ismimiz olan başarılı eldivenin, turnuva sonrasında ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Monaco, Wolverhampton, Tottenham ve Lille'in listesinde olduğu 25 yaşındaki file bekçisi için kulüp teklif bekliyor.

Son dakika - Lille Uğurcan Çakır için geliyor

Tottenham da devrede

Bu takımlardan Monaco; Alexander Nübel'i kadrosuna katarken, Wolves'te Patricio'yu şimdilik takımda tuttu gibi gözüküyor. Kaleci ihtiyacı bulunmayan iki ekibin Uğurcan'a ilgisi kesilirken, Tottenham ve Lille'in hâlâ devrede olduğu kaydedildi. Hatta özellikle geçen sezon Fransa Ligi'nde şampiyon olan ve Milli yıldızlarımız Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz'ın formasını giydiği Lille'in, önümüzdeki günlerde Bordo-Mavililer'in kapısını resmi teklifle çalabileceği de öğrenildi.

Lille'i Sırtlayan Türkler

Berna Gözbaşı: "Hedefimiz ilk 10 takım arasına girmekti"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber