Geri Dön

Son dakika - Mecnun Otyakmaz'dan Pato açıklaması!

Süper Lig'de Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Sivasspor'da Başkan Mecnun Otyakmaz açıklamalarda bulundu. Otyakmaz, Pato ile ilgili olarak, "Pato ile ilgili bana mesajlar atıyorlar, bunları görüyor ve duyuyoruz ama 1,5 yıldır oynamamış ve senede 1,5 milyon isteyen bir futbolcuyu taraftarımız istiyorsa hay hay başımızın üzerine alır getiririz" diye konuştu.

Süper Lig'de Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Sivasspor'da Başkan Mecnun Otyakmaz açıklamalarda bulundu.

Demir Grup Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Pandemi bizi çok etkiledi, Avrupa kupaları ve maç trafiği ile birlikte yoğun maçlarımız oldu. Kötü sonuçlar da almıştık. Fakat o süreç bittikten sonra şimdi biraz toparladık ama takımımızda bazı eksikler var. Transferleri hallettik. Kenar ve 10 numara arayışlarımız devam ediyor. Arkadaşlar direkt internetten Pato ile ilgili bana mesajlar atıyorlar, bunları görüyor ve duyuyoruz ama 1,5 yıldır oynamamış ve senede 1,5 milyon isteyen bir futbolcuyu taraftarımız istiyorsa hay hay başımızın üzerine alır getiririz" diye konuştu. 

Bir gazetecinin 'bu tarz isimleri zamanında getirdiniz' şeklindeki sorusuna Otyakmaz, "Ama hepsi oynadı. Robinho olsun, Cicinho olsun bunlar hep oynayan oyunculardı. Aldık getirdik ve hemen kısa sürede de oynattık. Bu Patoyu oynatmak için en az 3-4 aylık bir süreç lazım diye düşünüyorum" yanıtını verdi.

'MESUT ÖZİL TÜRK FUTBOLUNA İNANILMAZ BİR KATKI OLDU'

Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferi ile ilgili yöneltilen soruya ise Otyakmaz, "Tebrik ediyorum. Bu sene Türk futboluna inanılmaz bir katkı oldu. Bu tür transferlerin de artarak devam etmesini diliyorum. Bizim de transfer çalışmalarımız devam ediyor. Yani Patoyu alacak olsak, taraftarımızın aşırı isteği yüzünden en az 2 kat pahalıya alabilirdik. Bu da bir hata taraftarımızın yaptığı. Alacağımız oyuncuyu çok istiyormuş gibi davranmak bütçeye zarar veriyor" ifadelerini kullandı.

Son dakika - Mecnun Otyakmazdan Pato açıklaması

YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber