Geri Dön

Son dakika - Olimpiyat köyünün ünlüsü Djokovic!

Birçok sporcu Djokovic ile resim çektirirken, milli voleybolcumuz Şeyma Ercan da bu isimler arasında yer aldı. Ercan bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Son dakika - Olimpiyat köyünün ünlüsü Djokovic!


Tokyo 2020 Olimpiyat Köyü’nde binlerce sporcu hazırlıklarını sürdürürken gözler Sırp tenisçi Novak Djokovic’in üzerindeydi. Olimpiyatlar ve ABD Açık’ta kupaya ulaşarak ‘altın-slam’ unvanını alan ilk raket olmak isteyen tecrübeli sporcu büyük bir ilgi ile karşılaştı. Birçok sporcu Djokovic ile resim çektirirken, milli voleybolcumuz Şeyma Ercan da bu isimler arasında yer aldı. Ercan bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Son dakika - Olimpiyat köyünün ünlüsü Djokovic

Oyunların en yaşlısı
Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda dün okçuluk, kürek, binicilik, atıcılıkta müsabakalar gerçekleştirildi. Kürekte Rio Olimpiyatları’nın gümüş madalyalı ismi olan Büyük Britanyalı Vicky Thornley, açılış seansında seçmesini ilk sırada tamamladı. Pazartesi günü için yapılan kötü hava tahminleri nedeniyle ise o gün için takvimde yer alan kürek mücadeleleri pazara alındı.
Binicilikte de ilk gün mücadelelerinin heyecanı yaşandı. Tokyo’daki binicilik merkezinde oyunların en yaşlı ismi de mücadele ediyor. Tokyo Olimpiyatları’na katılan en yaşlı sporcu olan Avustralyalı binici Mary Hanna, 66 yaşında altıncı olimpiyatında boy gösteriyor.
1972 olimpiyatlarında 70 yaşıyla aynı branşta yarışan ve rekoru elinde bulunduran Britanyalı Lorna Johnstone’un ardından oyunlar tarihinin en yaşlı ikinci ismi konumundaki bir babane olan Hanna, ilk madalyasını almak istiyor.

Abdullah Avcı: "1'e 10 oyunu domine ettiler"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber