Geri Dön

Son dakika - Sergen Yalçın'dan futbolculara uyarı! “Önce kendi işimize bakacağız"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, maç maç kazanmayı hedeflediklerini söyledi, “Önce kendi işimize bakacağız. Biz kazanamazsak, rakiplerin ne kaybettiği çok önemli olmuyor. Eğer yenersek yolumuza devam ederiz” diye konuştu

Son dakika - Sergen Yalçın'dan futbolculara uyarı! “Önce kendi işimize bakacağız"

SERDAR SARIDAĞ

Her fırsatta tüm oyuncularına, şampiyonluk yarışında önemli kırılmaların yaşanacağını ve bazı haftaların fırsat haftaları olduğunu da söyleyen Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray’dan sonra Fenerbahçe’nin puanlar kaybetmesi nedeniyle, Gaziantep FK maçının öneminin bir kez daha arttığını söyledi.
Üst üste kazanılan iki maçla yeni bir galibiyet serisini başlattıklarını ve bunun devamında sağlanması gerektiğini, son yaptığı toplantıda aktaran Yalçın’ın, “Önce kendi işimize bakacağız. Biz kazanamazsak, rakiplerin ne kaybettiği çok önemli olmuyor. Eğer yenersek yolumuza devam ederiz. Artık kolay maçlar olmadığını söylemiştim. Ligin üstü de altı da çok zorlu geçiyor. Daha çok kırılmalar olur. Bu en az kayıpla yola devam etmek zorundayız” diye konuştuğu bildirildi.
Önlerinde uzun vadeli bir hedef olduğunu fakat ilk işinin bugünkü maç olduğunu da söyleyen deneyimli teknik adamın, “Bizi yine zor bir maç bekliyor. Bu maçları zor olmaktan çıkarmak için erken gol bulmamız gerek. Kapalı savunmaları açma konusunda idmanlarda sürekli çalıştık. bu çalışmalara sadık kalmamız çok önemli. Disiplinden kopmak yok. Sabırlı olmaktan vazgeçmek de yok. Yardımlaşmayı ihmal etmiyoruz. Rakibin bize sıkıntı yaratacak oyuncuları var. Bunlara gerekli önlemleri almayı da unutmuyoruz. Bu haftalarda cesaretiniz hep sahada olmalı” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Son dakika - Sergen Yalçından futbolculara uyarı “Önce kendi işimize bakacağız

Tigres'li taraftarlar stadyumlarına döndü
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet